Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі інтенсивного вивчення мов допоможуть покращити знання з іноземної та підготуватися до вступу, зокрема в магістратуру

23.02.2018 14:10 Все Головні новини Центр інтенсивного вивчення іноземних мов вступ-2018 єдиний фаховий вступний іспит для магістрів ЗНО з іноземної мови

Одним із важливих нововведень вступної кампанії-2018 лишається проведення єдиного фахового вступного іспиту для магістрів – ЗНО з іноземної мови. За словами відповідального секретаря приймальної комісії Запорізького національного університету Станіслава Іваненка, для вступу за спеціальностями 032 Історія та археологія, 033 Філософія, 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 242 Туризм, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії вступні випробування цього року і проводяться у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань.

Особи, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за вказаними спеціальностями на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), мають успішно скласти додаткове вступне випробування, що проводиться в терміни, зазначені в п. 5.6. Правил прийому. Результат додаткового вступного випробування для осіб, які вступають за неспорідненою спеціальністю оцінюється за шкалою “склав/не склав”.

Крім того, вступ на магістратуру на спеціальність 081 Право передбачає окрім подачі заяв в електронній формі (до 5), встановлення пріоритетності, можливості подавати екзаменаційний листок 2017 року, але не з іноземної мови (це випробування має датуватися тільки 2018 роком).

Саме з цієї метою у Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов Запорізького національного університету є безліч можливостей покращити молоді та всім охочим свій рівень володіння іноземною. Центр працює вже не перший рік і за цей час навчання тут пройшли велика кількість студентів та слухачів. До того ж, курси центру дають гарну можливість оновити свої знання з іноземної мови, якщо у вас довго не було розмовної практики. Перед початком занять слухачі проходять тестування і за його результатами потрапляють в групу відповідно до свого рівня (від А1 і до С1). Заняття проходять 2 рази на тиждень по 2 пари у вечірній час з 18.00 до 20.40. Слухачі під час навчання працюють над повторенням граматики та лексики в обсягах, визначених програмою, а також працюють із текстами та займаються аудіюванням, розмовною практикою англійської мови. Усього такий курс складає 120 академічних годин (приблизно 3,5 місяці) або 80 годин (приблизно 2,5 місяці). Заняття у групах розпочинаються в кінці січня - на початку лютого.

В.о. директора Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова наголосила, що кінцевий результат завжди залежить від вмотивованості слухачів, сумлінного ставлення до занять та виконання всіх завдань. Зауважимо, що після завершення курсу загальної англійської мови слухачі отримають відповідний сертифікат ЗНУ і можуть далі опановувати мову на інших рівнях.

Відтак, у Центрі покращити рівень іноземної мови та підготуватися до фахового вступного випробування з іноземної мови професійного спрямування зможуть і ті, хто бажає продовжити навчання в магістратурі. Крім того, тепер знання іноземної необхідне не лише для вступу до магістратури, але й на бакалаврат для деяких спеціальностей, наприклад, на спеціальності гуманітарного спрямування.

Також наголошуємо, що продовжується набір в групи із вивчення польської, іспанської, турецької мов на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов та групи із вивчення німецької і французької мови на базі Французького лінгвістичного центру та Центру німецької мови, партнера Гете-інституту. Тож, всі бажаючі, хто хоче підтягнути рівень знання іноземної мови можуть звернутись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов (108 аудиторія, 2 корпус) або за телефоном: 289-12-95, 0662905621.

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов