Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти вишу – серед переможців Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Таланти Хортиці»

20.02.2018 13:49 Все Головні новини Університет центр культури фестиваль перемога

Днями в м. Запоріжжі провели Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Таланти Хортиці». Серед        його учасників були й представники вокальної та хореографічної студій центру культуру ЗНУ. Студенти виявилися кращими, посівши перші місця серед 97 вокалістів та 47 танцювальних колективів міста та області, які брали участь у творчому змаганні.

Так, за результатами фестивалю серед учасниць вокальної студії «Кантилена» центру культури Запорізького національного університету (керівник – Наталя Пиріг), призові місця в номінації «естрадний вокал» розподілилися наступним чином: лауреатом І ступеня став Ілля Ісаєв (філологічний факультет). Звання лауреат ІІ ступеня Ілона Сорока (факультет фізичного виховання) і Ганна Вавілова (факультет соціальної педагогіки та психології). Лауреатом ІІІ ступеня – Наталія Заболотна (факультет СПП).

Крім того, хореографічна студія «D.A.L.S.» центру культури (керівник – Ірина Василенко) теж серед переможців. У номінації «хореографія, мала форма» постановка "Ghost" стала Лауреатом І ступеня.

Колектив ЗНУ вітає студентів та їхніх керівників і бажає їм подальших творчих перемог!