Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші провели кастинг конкурсу краси «Miss University»

У виші провели кастинг конкурсу краси «Miss University»

21.02.2018 09:59 Все Головні новини

Двадцять лютого в Запорізькому національному університеті відбувся кастинг на конкурс краси і талантів «Miss University». Організаторами конкурсу виступили представники центру культури Запоріжжя. Під час кастингу увагу присутніх звернули на те, що брати участь в конкурсі можуть не лише студентки ЗНУ, а й представниці інших навчальних закладів, зокрема шкіл, гімназій і ліцеїв. Усього у відбірковому етапі взяли участь 60 претенденток, 12 з яких – школярки.

До участі в самому конкурсі буде допущено 21 дівчину. Вже відомо, хто буде суддями на цьому заході. Так, претенденток оцінюватимуть володарки титулів «Міс Запоріжжя» та « Міс Євразія 2015».

Відзначимо, що конкурс «Miss University» в ЗНУ проводиться з 2004 року, за цей час склалися певні традиції щодо організації шоу. Так, серед випробувань, які чекають на його учасниць, будуть дефіле, численні фотосесії та демонстрація вмінь із хореографії.

Саме тому, аби якнайкраще підготуватись до конкурсу, дівчата будуть займатися спортом, йогою, танцями та брати участь у різноманітних майстер-класах. До речі, уже відома тема заходу – цього року це «бурлеск». Варто відзначити, що переможниця отримає почесний титул «Miss University», а ще – грошовий приз та путівку до Туреччини.

Директор центру культури ЗНУ Юлія Янько наголошує на тому, що «Miss University» – це не лише конкурс краси, а й таланту. Тож у кожної учасниці буде можливість розкритися та продемонструвати свою індивідуальність на сцені.

Маргарита Безбородова,

Студентка факультету журналістики