Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У місті Оріхів 180 абітурієнтів долучилися до проекту ЗНУ із інформування про новації проведення ЗНО та вступу-2018

У місті Оріхів 180 абітурієнтів долучилися до проекту ЗНУ  із інформування про новації проведення ЗНО та вступу-2018
23.02.2018 15:30 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування приймальна комісія вступна кампанія безкоштовні пробні тренінги ЗНУ із написання ЗНО

Триває втілення в життя масштабного проекту Запорізького національного університету за підтримки Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти щодо особливостей проведення ЗНО та змін Правил прийому вступної кампанії-2018. У його рамках представники ЗНУ побували в місті Оріхів, де зустрілися зі 180 абітурієнтами. Крім того, до них мали нагоду приєднатися і їхні батьки, знайомі, друзі, для котрих питання вступу є особливо актуальними. Усі присутні одностайно підкреслили неабияку вмотивованість учасників зібрання та їхнє активне й свідоме бажання стати учасником інформаційно-консультаційної зустрічі.

Також приєдналися до заходу: директор НВК № 2 ім. ак. Лазаряна - Заїченко Надія Дмитрівна, відповідальний за ЗНО Преображенської с/р - Калінінський Сергій Вікторович, провідний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації – Дасаєва Тетяна Всеволодівна, провідний спеціаліст відділу освіти Оріхівської ОТГ - Жильцова Віра Миколаївна. Власне самі абітурієнти представляли такі заклади: Нестерянська СРЗОШ, Малотокмачанська ЗОШ, Оріхівська гімназія "Сузір’я", НВК "Джерело" Комишуваської с/р, НВК "Основа" Преображенської с\р, Яснополянська ЗОШ І-ІІІ ст., Новотавричеська ЗОШ І-ІІІ ст., Зарічненська ЗОШ І-ІІІ ст., Таврійська "Перспектива НВК, Омельницька філія ім. Академіка М.А. Доллежаля.
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська зауважила, що абітурієнти на зібранні змогли акцентувати свою увагу на численних можливостях, які відкриваються перед ними. Наприклад, вони можуть взяти участь у безкоштовних пробних тренінгах із написання ЗНО, які відбудуться на базі університету 4 і 18 березня. Це – традиційна для вишу форма співпраці зі вступниками, яка чудово зарекомендувала себе в попередні роки як важливий складник підготовки учнівської молоді до участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Молодь особливо цікавили питання проведення творчих конкурсів, обирання предметів ЗНО, нюанси ДПА, аудіювання з іноземної, терміни подачі оригіналів документів, пріоритетність вишів тощо. Усі абітурієнти пройшли індивідуальне анкетування. Згідно з його результатами, найбільше обирала молодь такі напрями, як «Програмна інженерія», «Дизайн», «Маркетинг», «Право». Усі учасники отримали приклади тестових зошитів із ЗНО та спеціальний випуск Обласної академічної газети «Запорізького університету», в якому якнайдетальніше тлумачилися основні питання, пов’язані зі вступом-2018. Переглянути електронну версію видання можна за покликанням: http://web.znu.edu.ua/gazeta/pdfy/11641165_1.pdf
Своєю чергою відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко нагадав, що кожен випускник має можливість долучитися на сайті до Віртуального консультаційного центру «Вступ-2018»: https://web.znu.edu.ua/pk/vstup-2017-virtual-consul-centre/
Тут на них чекає найвичерпніша інформація щодо вступної кампанії, проведення ЗНО. Крім того, чимало цікавих рубрик чекає на молоді й у підрозділі «Абітурієнту» на офіційному сайті ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk