Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у роботі харківської Школи із захисту бізнесу

Студенти ЗНУ взяли участь у роботі харківської Школи із захисту бізнесу

23.02.2018 15:40 Все Головні новини Юридичний факультет освітній процес Школа із захисту бізнесу

Нещодавно представники Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України – студенти юридичного факультету Запорізького національного університету Юлія Носаль, Єгор Токарев і Родіон Корсун – взяли участь у роботі дводенної Школи із захисту бізнесу (м. Харків).

За словами голови Запорізького осередку Ліги студентів АПУ Юлії Носаль, на їхнє рішення приєднатися до занять цієї Школи, перш за все, вплинуло її прикладне спрямування. Організатори заходу подбали, щоб лекції та практичні заняття, що проходили в рамках її проведення, були однаково корисними як для студентів, так і для юристів-практиків.
Представники юридичного факультету відзначають, що в ЗНУ великого значення надають формуванню практичних компетенцій майбутніх юристів. У виші регулярно влаштовують тренінги і зустрічі із відомими науковцями чи високопосадовцями для студентів юридичного факультету. Крім того, під час навчання студентів заохочують до участі в різноманітних майстер-класах від представників інших наукових шкіл із усіх куточків України. За це студенти висловлюють щиру подяку колективу факультету, зокрема декану факультету, професору Тетяні Коломоєць.
Цього разу на базі харківської юридичної фірми «ILF» упродовж двох днів досвідчені юристи-практики виступали спікерами, розповідаючи слухачам про загрози бізнесу, зокрема про махінації, які можуть зашкодити успішно вести підприємницьку діяльність в Україні, про особливості політики безпеки для бізнес-компаній. Зокрема, одна із тем, яка викликала неабияке зацікавлення присутніх і спричинила дискусію, звучала так: «Що робити, коли здається, що все втрачено?». На думку учасників заходу, найцінніше у виступах спікерів було те, що вони ілюстрували обрані для висвітлення теми численними прикладами із власного багатого досвіду.
Юлія Носаль відзначила, що всі присутні на засіданнях Школи оцінили набутий досвід як позитивний і корисний. І висловила переконання, що студенти-активісти юридичного факультету ЗНУ й надалі братимуть участь у подібних просвітницько-практичних заходах.

Таміла Тарасенко