Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На СПП в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології взяли участь півсотні школярів

26.02.2018 13:44 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології учнівська олімпіада профорієнтаційна діяльність

Двадцять четвертого лютого на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології. В олімпіаді взяли участь 44 учня 8-11 класів шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області (Мелітополь, Енергодар, Бердянськ, Гуляйполе, Приморськ, Приазов’є, Вільнянськ, Малокатеринівка, Енергодар, Якимівка та ін.). Для багатьох учасників уже стало доброю традицією брати участь в олімпіаді з педагогіки та психології, яка вже четвертий рік поспіль проводиться на факультеті СПП.

Під час реєстрації старшокласників доброзичливо зустрічали студенти 1-2 курсів під керівництвом голови студради факультету соціальної педагогіки та психології Юлії Чудновець. Саме їхня гостинність забезпечила гарний настрій усім присутнім.

На початку заходу учасників олімпіади та вчителів привітали: декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко, завідувач кафедри соціальної педагогіки професор Наталія Заверико, завідувач кафедри психології доцент Наталія Губа, завідувач кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності професор Наталія Шевченко, завідувач кафедри акторської майстерності та дизайну професор Галина Локарєва і заступник декана з профорієнтаційної роботи Олена Лещенко.

На початку зустрічі учасники з цікавістю ознайомились зі спеціальностями факультету соціальної педагогіки та психології, разом із новими «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта». Заступник декана з профорієнтаційної роботи Олена Лещенко запросила учнів взяти участь у безкоштовний пробних тренінгах ЗНО та завітати на День відкритих дверей ЗНУ.

Переможцями олімпіади, посівши 1 місце, стали Залевська Ольга – учениця 8 класу Запорізької гімназії № 6, Гавріна Ольга з 11 класу Мелітопольської гімназії № 10 і Кулікова Валерія – учениця 11 класу Запорізької гімназії № 6.

Друге місце розділили між собою такі учні: Недільська Анастасія (Запорізький багатопрофільний ліцей № 99), Кіт Таміла, Цьомашко Маргарита (Запорізька гімназія № 6), Маренгольц Маргарита (Запорізький ліцей № 34), Сухомлінова Анастасія (Мелітопольська гімназія № 19), Гаврилова Анастасія (Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2), Коконос Вікторія (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 69), Татарникова Поліна (Запорізький колегіум "Елінт"), Зерняк Софія (Запорізький класичний ліцей), Ільїна Наїна (Нововасилівський навчально-виховний комплекс "Гармонія").

Третє місце посіли Штепа Анастасія, Чернявський Костянтин (Запорізька гімназія № 6), Лебеденко Віолета (Вільнянська гімназія "Світоч"), Домашенко Катерина (Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1), Чібакова Ангеліна (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 69), Добровольська Тетяна (Запорізький навчально-виховний комплекс № 67), Гладкова Аліна (Запорізька гімназія №71) та ін.

Під час підбиття підсумків заходу його організатори відзначили, що учні досить позитивно та відповідально ставляться до участі в олімпіаді, яка сприяє наближенню до омріяної мети – стати студентом ЗНУ, факультету соціальної педагогіки та психології.

Фотогалерея:https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1935408276488556

Факультет соціальної педагогіки та психології