Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК Аліна Федорець посіла 3 місце в обласному турі Всеукраїнської олімпіади з математики

27.02.2018 09:05 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес олімпіада перемога

Двадцять четвертого лютого в Запорізькому електротехнічному коледжі ЗНТУ відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Запорізької області. Усього в інтелектуальному змаганні взяли участь 17 осіб із коледжів і технікумів м. Запоріжжя та області. Економіко-правничий коледж ЗНУ на олімпіаді представляла студентка 1 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Аліна Федорець.

Аліна гідно впоралася з усіма поставленими перед учасниками олімпіади завданнями, виявивши не лише міцні знання, але й здатність системно мислити, аналізувати, нестандартно підходити до вирішення запропонованих завдань. У результаті студентка посіла 3 місце.
Викладачі та студенти Економіко-правничого коледжу привітали Аліну Федорець із перемогою та побажали їй подальших успіхів у навчанні!

Економіко-правничий коледж