Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор ЗНУ Ірина Павленко взяла участь у міжнародному тренінгу зі збереження нематеріальної спадщини ЮНЕСКО

Професор ЗНУ Ірина Павленко взяла участь у міжнародному тренінгу  зі збереження нематеріальної спадщини ЮНЕСКО
28.02.2018 09:17 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет наука тренінги

Нещодавно на базі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Першовчителів Кирила і Мефодія відбувся тренінг із питань імплементації Конвенції ЮНЕСКО «Про охорону нематеріальної культурної спадщини» для експертів, практиків і фахівців у галузі охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини. Запорізький національний університет на заході представляла завідувач кафедри слов’янської філології Ірина Павленко.

Навчання провели експерти ЮНЕСКО з проблем дослідження та збереження нематеріальної культурної спадщини Аніта Вайваде (Латвія) та Саша Сречкович (Сербія), які активно займаються виконанням основних положень Конвенції у своїх країнах.

Вони не лише інтерпретували основні положення документу ЮНЕСКО, але й ділилися власним досвідом та наводили й аналізували приклади успішної співпраці з міжнародними інституціями у галузі збереження фольклору, обрядовості, народних технологій інших країн.

У навчаннях взяли участь представники Київської, Запорізької, Сумської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Луганської та Дніпропетровської областей.

Філологічний факультет