Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ триває тренінг для молодих учених від Британської Ради в Україні

На ФІФ триває тренінг для молодих учених від Британської Ради в Україні

28.02.2018 09:26 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології міжнародне співробітництво співпраця з Британською Радою тренінг

Двадцять сьомого лютого на базі факультету іноземних мов ЗНУ розпочався триденний тренінг від Британської Ради в Україні для підтримки професійного розвитку молодих науковців «Researcher Connect». Після успішного старту проекту в Києві в 2015 р., семінари вже відбулися в Харкові, Полтаві, Львові та інших містах.

У Запоріжжі такий захід проводиться вперше. Його організація стала можлива завдяки тісній співпраці декана факультету Галини Морошкіної, заступника декана з питань інформаційного забезпечення факультету Ганни Хацер, яка в 2017 році стала сертифікованим тренером Британської Ради, та координатора освітніх проектів Британської Рада в Україні Марії Захарової.

Головна мета заходу – сприяння професійній підготовці науковців у галузі міжнародної комунікації, допомога молодим ученим покращити професійні знання академічного письма, а також підвищити інтерактивні навички в роботі із інтернаціональною аудиторією.

На початку заходу до його учасників із привітальними словами звернулися : декан ФІФ Галина Морошкіна та представник Британської Ради Марія Захарова. Вони відзначили важливість та необхідність таких семінарів для українських науковців.

Зокрема, Галина Федорівна підкреслила націленість ЗНУ та ФІФ на поглиблення зв’язків з міжнародною науковою спільнотою і інтеграцію у об’єднаний європейський науковий простір. Своєю чергою, Марія Захарова відзначила високий інтелектуальний та науково-дослідницький потенціал ЗНУ. Вона висловила подяку керівництву університету за можливість проведення тренінгу та запросила декана ФІФ Галину Морошкіну відвідати Посольство Британії в Україні для налагодження подальшої плідної співпраці.

Учасниками тренінгу стали 20 представників різних наукових спеціальностей, що пройшли конкурсний відбір Британської Ради та підтвердили високий рівень володіння англійською мовою, необхідний для проходження курсу.

Програма «Researcher Connect» реалізується як 3-денні тренінгові семінари за участю досвідчених сертифікованих тренерів Британської Ради. Одним із них стала доцент ФІФ Ганна Хацер, увійшовши до шістки тренерів зі всієї України, що мають право викладати цей курс від імені Британської Ради як в Україні, так і за її межами.

На першому тренінгу акцентується увага на ефективності забезпечення спілкування з цільовою аудиторією та вимогах до основних структурних елементів тез для різних потреб та аудиторій. У подальші два дні учасники опановують майстерність написання переконливих пропозицій та виступів із вражаючими презентаціями.

Співпраця ЗНУ та Британської Ради підтверджує його статус університету як провідного наукового закладу в Україні та за кордоном. Такий досвід сприятиме більш вагомому представленню Запоріжжя, Запорізького регіону та ЗНУ зокрема, на міжнародних конференціях, семінарах, підвищенню рівня публікацій та закріпленню міжнародної репутації та рейтингу.

Факультет іноземної філології