Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті завершилася практика для студентів спеціальності «Біологія»

28.02.2018 15:49 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет освітній процес практика

Минулого тижня на біологічному факультеті завершилася тритижнева виробнича практика для студентів 4 курсу спеціальності «Біологія». Ще на 3 курсі вони мали змогу пройти навчальну практику зі спеціалізацій та отримати первинні практичні навички роботи в лабораторіях різного профілю. Починаючи з 4 курсу, студенти біологічного факультету вже можуть застосувати не тільки теоретичні знання, але й на базі одного з виробництв випробувати набуті на навчальній практиці навички.

Основною метою виробничої практики студентів 4 курсу спеціальності «Біологія» спеціалізацій «Біохімія та імунологія» і «Фізіологія людини і тварин» було завдання закріпити теоретичні знання та отримати навички їхнього практичного застосування у виробничій галузі (з лабораторної діагностики на рівні клітин та тканин організму – для студентів спеціалізації «Біохімія та імунологія»; з функціональної діагностики органів, систем органів та організму загалом – для студентів спеціалізації «Фізіологія людини та тварин»).

Цього року основними базами практик були відділення функціональної діагностики КУ «Міська лікарня №8» м. Запоріжжя, клініко-діагностичні лабораторії КУ «Пологовий будинок №9» м. Запоріжжя, ветеринарної клініки «Бест» ФОП Коваленко М. С., ПП «Діана Вет», Запорізької державної обласної лабораторії ветеринарної медицини (радіологічний та хіміко-токсикологічний відділ, патоморфологічний відділ).

При цьому студенти ознайомились зі специфікою роботи лаборанта клінічних та ветеринарних лабораторій, відділень функціональної діагностики. А також вони отримали основні навички відбору та підготовки біологічних проб на аналіз, планування та проведення лабораторних досліджень (загальний та біохімічний аналіз крові людини та тварин; аналіз якості продукції та сировини, наприклад якості кормів для тварин). Крім того, під час практики студенти за бажанням та дозволом ветеринара могли взяти участь в огляді тварин та проведенні терапевтичних маніпуляцій, бути присутніми під час операцій.

Фотогалерея:

Біологічний факультет