Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершилися змагання з міні-футболу між командами факультетів

У ЗНУ завершилися змагання з міні-футболу між командами факультетів

01.03.2018 10:24 Все Головні новини Університет спартакіада міні-футбол перемога

Двадцять сьомого лютого в спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ завершилася традиційні змагання з міні-футболу між командами факультетів. Турнір відбувся у рамках щорічної студентської спартакіади у виші та тривав упродовж 7 днів.

За результатами фінальних ігор 3 місце посіла команда факультету соціології та управління, 2 місце вибороли спортсмени юридичний факультет, а «золото» цьогорічних змагань здобула команда економічного факультету.

Гравець Дмитро Дойнов із економічного факультету так прокоментував перемогу своєї команди: «Гра була на рівних, але в останній момент ми виграли. Я думаю, так склалося через те, що ми багато тренуємося, у нас злагоджена робота в команді , її учасники працюють разом, а не грають кожен сам за себе».

Нагороджував учасників фіналу турніру – представників команд-призерів – старший викладач кафедри фізичного виховання Віктор Олексійович Горбуля. На його переконання, команди показали гідну гру: «Судячи з результату, виграв найсильніший. Хоча я припускав, що юристи, зважаючи на склад їхньої команди, мали повторити минулорічну перемогу. Можливо, цього не сталося через те, що у команді юридичного факультету кілька учасників захворіли. Але я хочу відзначити, що команди ФСУ, економічного і юридичного факультетів виділялися серед інших із самого початку гри – вони були сильніші».

Головний суддя змагань, старший викладач кафедри фізичного виховання Геннадій Кушнір теж відзначив перемогу найсильніших гравців. Однак він вважає, що деяким з учасників турніру треба більше тренуватися та вчитися стримувати азарт, щоб гра не переростала у з’ясування стосунків.

Капітан команд факультету ФСУ, котра посіла третє місце, Андрій Фінько так прокоментував участь футболістів факультету у спартакіаді: «На що сподівалися – те і отримали, до суддівства претензій немає – переміг найсильніший. Тим більше, що на економічному факультеті набагато більше студентів – є кого обрати до команди».

Під час вручення нагород привітали команди-переможниці й побажали гравцям нових спортивних досягнень.

Фотогалерея:

Злата Зубкова,