Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ провели низку профорієнтаційних заходів

На ФІФ провели низку профорієнтаційних заходів

05.03.2018 08:45 Все Головні новини Факультети Іноземної філології профорієнтаційна робота аудіотренінги ЗНО вступна кампанія

Другого березня на ФІФ відбулися два важливих профорієнтаційних заходи – «FRESHview»: конкурс на кращий відгук про художній твір іноземною мовою (2 тур) і тренінг з аудіювання (англійська мова).

Відзначимо, що конкурс FRESHview уже 4 роки поспіль збирає на факультеті іноземної філології ЗНУ талановитих старшокласників Запоріжжя та області, які вивчають художні твори іноземними мовами в оригіналі, беруть участь у написанні есе за одним із запропонованих творів, після чого презентують художній твір, який їм сподобався.

Цього разу 72 учні 9-11 класів шкіл №№ 6, 7, 11, 25, 31, 32, 46, 50, 59, 63, 65, 67, 79, 9б, 99, 103, 107, «ОСНОВА», «Елінт», Бердянська гімназія №3 «Сузір'я», Мелітопольська гімназія №19, Матвіївський ЗНВК «Всесвіт» знайомилися з оповіданнями Р. Даля, Дж. Роулінг, М. Вілкінз Фрімен, Г. Мопасана, А. Доде, Ж. Верна, В. Борхерта, Ф. Павона, А. Лара, Г. Маркеса. У другому турі взяли участь 24 учні.

Зазвичай учасники запрошують на другий тур своїх шкільних вчителів, батьків, однокласників, тому захист творчих презентацій відбувається перед широким загалом. За успіхом своїх учнів спостерігали вчителі іноземних мов Анастасія Кириленко (гімназія № 11), Ольга Лазарева, Олександра Калина (школа № 7), Олена Свириденко (гімназія № 6), Катерина Лавриненко (школа № 103). Ці вчителі кожного року готують своїх учнів-переможців у різноманітних конкурсах, які відбуваються на ФІФ.

Учасники конкурсу творчо підішли до створення презентацій та продемонстрували не тільки прекрасні знання іноземних мов, але й вміння застосовувати знання і навички, які вони отримують на уроках іноземної мови, у новій ситуації.

Головою журі незмінно є доцент кафедри англійської філології Ірина Шама. У складі журі конкурсу були провідні фахівці факультету іноземної філології: декан ФІФ, доцент кафедри романської філології Галина Морошкіна, доцент цієї ж кафедри Юлія Третяк, доценти кафедри німецької філології Ольга Тупахіна та Поліна Яценко, професор кафедри англійської філології Ганна Приходько, доценти цієї ж кафедри Катерина Василина, Олена Лужаниця, Марина Залужна, Ельдар Веремчук, старші викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування Ганна Драч та Катерина Радіонова, директор центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова.

Тренінг із аудіювання англійською мовою провела доцент кафедри викладання другої іноземної мови Лариса Пінчук. Більш 20 одинадцятикласників зі шкіл №№ 1, 8, 28, 31, 40, 59, 71, 98, 103, 107, Перспектива, Пологівська №3 навчалися прийомам роботи з аудіотекстами, дослухалися порад викладача та опрацьовували тексти різного рівня складності.

Викладачі ФІФ впевнені, що робота, яку вони проводять з майбутніми абітурієнтами, допоможе їм зробити правильний вибір вишу й успішно написати тест ЗНО з іноземних мов.

Нагадуємо, що 16 та 23 березня відбудуться аудіотренінги з німецької та французької мов, а 6 квітня – наступний аудіотренінг із англійської мови.

Фотогалерея:

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи