Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває реєстрація для участі у тренінгах з написання мікрогрантів

У ЗНУ триває реєстрація для участі у тренінгах з написання мікрогрантів

У ЗНУ триває реєстрація  для участі у тренінгах  з написання  мікрогрантів
05.03.2018 14:02 Все Головні новини Факультети Тренінги з проектної діяльності

Незабаром, а точніше 6 березня, у Запорізькому національному університеті розпочнуться тренінги з написання мікрогрантів, у яких можуть взяти участь аспіранти, молоді і більш досвідчені викладачі та науковці. Навчальні  тренінги з проектної діяльності були організовані для підвищення кваліфікації викладачів у цьому напрямку. Це стало можливим завдяки реалізації у виші концепції проектної діяльності  та  впровадження проектних технологій в освітній процес.

За словами кандидата філологічних наук, доцента кафедри німецької філології та перекладу Олени Тупахіної, яка буде проводити тренінги, для учасників буде організована серія ознайомчих лекцій  про мікрогранти (короткострокові гранти з невеликим фінансуванням, для участі у яких не потрібні зарубіжні партнери). Так, учасникам тренінгів на прикладі проекту Жана Моне «Європейська проектна культура» розкажуть як писати і подавати заявку для участі у подібних грантах і вони отримають   практичні навички написання проектів. «Я сподіваюсь, що для учасників тренінгів – це буде важливий практичний досвід і мотивація почати оволодівати навичками проектної діяльності для того, щоб отримати базові практичні навички роботи.  При цьому фокус уваги  на кожному факультеті буде приділятись інтересам різних наукових напрямів: гуманітарним, технічним і природничим», - зазначила викладач.

Крім того, ці тренінги дадуть можливість отримали теоретичні знання та навички командної роботи, допоможуть визначити цілі та потреби, що є базовими для організації проекту, а також дадуть можливість отримати поштовх для подальшої роботи, творчого пошуку і використання отриманих  знань на практиці.

Зазначимо, що навчальні тренінги будуть проходити по вівторках в ауд. 108 IV корпусу об 11.25. Тренінги будуть тривати з березня по травень включно. Так, перший тренінг відбудеться 6 березня для викладачів філологічного факультету і факультету журналістики.

Наступні тренінги на факультетах будуть проходити за таким розкладом:

13 березня – факультет іноземної філології

20 березня – юридичний факультет

27 березня – історичний факультет

3 квітня – фізичний і математичний факультети

10 квітня – факультет менеджменту та факультет соціології та управління

17 квітня – факультет соціальної педагогіки та психології

24 квітня – біологічний факультет

8 травня – факультет фізичного виховання

15 травня – економічний факультет

Для участі у тренінгах необхідно зареєструватись за покликанням: https://docs.google.com/document/d/1Cb2flJtOTBvpO8gQG5JUz7jjrAcP305kL4aEHyPuwac/edit

Також учасники мають заповнити форму попереднього аналізу за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXxOGKkMSoezOHjkhPBqwm9uRR04lKcoeT6Zs29INz_ByapQ/viewform