Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК долучилися до українсько-естонської програми з розвитку підприємництва

Студенти ЕПК долучилися до українсько-естонської  програми з розвитку підприємництва
07.03.2018 09:18 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж проектна діяльність тренінг

Нещодавно проектна команда Науково-студентського товариства ЕПК ЗНУ взяла участь у програмі тренінгів «YEP!» (м. Київ). Команда складалась із 5 студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ Микити Кравця, Анни Валяєвої, Іллі Шведова, Назара Салогуба, Дмитра Єрмішина та проектного менеджера коледжу к. держ. упр., доцента Олени Заїки. У рамках відкриття тренінгів команда, взяла участь у заході «100 Ideas that Change the World», що відбувся в UNIT.City.

Варто відзначити, що івент проходив англійською мовою. На відкриття були запрошені естонські організатори. На заході було приблизно 100 студентів із різних куточків України. Студенти коледжу обрали тему для висловлення власного бачення: “How to develop new higher education system within existing challenges?” та успішно виступили перед загалом.

Наступного дня відбувався буткемп для індивідуальних учасників «YEP!starter», щоб згенерувати ідеї для участі в інкубаційній програмі. Студентів проінформували про освітні програми YEP та можливості, які отримують резиденти інкубатору. А також про інкубатори та акселератори в Україні та за кордоном. Студенти ЕПК опанували методологію Design thinking для генерування ідей, які учасники зможуть реалізувати в інкубаційній програмі.

Третього дня студенти прослухали лекцію «Business chemistry» та взяли участь у воркшопі від команди YEP, де можна було розібрати цікаві кейси, пов'язані з формуванням команди та роботою в ній. У цьому заході студенти ЕПК показали найкращій результат серед команд та отримали запрошення взяти участь у наступному тренінгу «IDEATION & TEAM FORMATION | BUSINESS MODEL CANVAS», який проводитимуть естонські спікери з 13 по 14 березня 2018 року в м.Київ.

Економіко-правничий коледж