Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету зустрілися з майбутніми роботодавцями

Студенти юридичного факультету зустрілися з майбутніми роботодавцями

07.03.2018 09:44 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет працевлаштування зустріч із роботодавцями

Днями студенти 3 курсу юридичного факультету ЗНУ під керівництвом представників студактиву Валерії Єфіменко та Ярослава Тимошенко відвідали ярмарок вакансій у міському центрі зайнятості. На заході студенти прослухали розповідь про можливе працевлаштування у Державній кримінально-виконавчій службі. Так, представники служби розповіли про вимоги та умови вступу, про специфіку роботи тощо.

Майбутні правники зазначили, що така інформація є дуже корисною, адже знати, що потрібно роботодавцю, ще на етапі навчання – велика перевага. Також студенти поцікавилися в організаторів заходу, які професії користуються попитом та що потрібно для працевлаштування за фахом.

Обговоривши отримані відповіді, вони вкотре зійшлися на думці, що юридичний факультет Запорізького національного університету дає всі необхідні знання і навички для майбутнього працевлаштування.

Юридичний факультет