Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті відбулося засідання дебатного клубу

На історичному факультеті відбулося засідання дебатного клубу

13.03.2018 09:30 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет студентська рада дозвілля дебатний клуб

Днями на історичному факультеті Запорізького національного університету відбулася ІХ гра дебатного клубу «R A T U S». Захід організували представники студактиву факультету під керівництвом голови студради факультету Івана Калугіна.

Традиційно, дискусія у рамках діяльності клубу тривала за британським форматом, коли із чотирьох команд дві наводили аргументи «за» висунуту для обговорення тему, а дві – «проти».

Аби зробити дискусію цікавішою для її учасників і глядачів, організатори навмисно вдалися до гострої теми, обравши для обговорення тезу: «Ця палата проведе військову операцію з метою повернення Донбасу Україні».

Аргументи на користь «за» (мовою турніру «виступали за уряд») наводили дві команди: «Вопль Заратустри» (Микита Тоцин й Ігор Наджафов) й «Юліанський календар» (Юлія Тряпіцина й Олександра Маняк).

Аргументи «проти» («виступали за опозицію») висували команди «КФІФ» (Максим Хохлов й Анна Карасевич) й «Арстоцка» (Ілля Кременчуцький та Олександр Смикалов).

Організатори та глядачі турніри відзначили, що дебати були цікавими й запеклими. Представники кожної із команд прагнули максимально вдало аргументувати свою позицію.

У результаті перемогу здобула команда «Арстоцка» (526 балів). На 2 місці – гравці команди «Вопль Заратустри» (375), на почесному третьому місці –представники команди «КФІФ» (331), а на четвертому – «Юліанський календар» (271).

Усі охочі можуть записатися на участь у наступних дебатах клубу, які відбудуться вже 29 березня, аби спробувати свої сили та перевірити рівень свого критичного мислення.

Аби дізнатися більше подробиць, пов’язаних із проведенням наступного засідання дебатного клубу історичного факультету, звертайтеся за адресою: навчальний корпус № 5, ауд. 303 (відповідальна особа – Іван Калугін).

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1953890711306979

Історичний факультет