Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК пройшов урок мужності до Дня українського добровольця

В ЕПК пройшов урок мужності до Дня українського добровольця

14.03.2018 12:16 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК виховна робота національно-патріотичне виховання День українського добровольця

Захід організувала студентська рада Економіко-правничого коледжу. На урок завітали представники громадської організації Юнацький Корпус. "В умовах війни бути байдужим - це означає грати на руку ворогові. За вами, молоддю України, майбутнє. Вам, як і героям-добровольцям, які відстоювали свою Батьківщину на фронті, треба відстоювати інтереси України у мирному житті", - зазначив представник "Юнацького Корпусу" Запоріжжя. Також був на зустрічі доброволець та учасник АТО в складі ОЗСП "Азов" Михайло Пирог. "Нам, тим, хто живе так близько від фронту, варто цінувати мирне небо над головою та розуміти реальний стан у зоні АТО", - сказав студентству азовець.

Наприкінці усі охочі мали змогу зібрати та розібрати макети зброї та приміряти на собі обмундирування військових.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1955329184496465

Андрій Запорожченко