Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках «Молодої науки-2018» відбулося засідання секції фізичної культури і спорту

15.03.2018 11:02 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж наука конференція «Молода наука-2018» секція фізичної культури і спорту

Чотирнадцятого березня в Економіко-правничому коледжі відбулося засідання секції «Фізична культура і спорт» у рамках Х науково-практичної конференції студентів і молодих науковців коледжу «Молода наука-2018».

Захід розпочався з привітальних слів голови секції Анни Бєлоус, яка побажала вдачі та наснаги усім учасникам. У складі журі були присутні: завідувач педагогічним відділенням Ірма Федючок, завідувач практикою Інна Кирилова, викладачі коледжу Марина Попкова й Тетяна Смолянкова. На засідання також були запрошені представники Науково-студентського товариства коледжу.

Першою свою роботу представила студентка 2 курсу спеціальності «Туризм» Софія Лук'янова. Темою її наукової роботи було фізичне виховання в Україні та країнах Європейського союзу. Дівчина виокремила кілька факторів, які могли б покращити навчання з фізичного виховання у коледжі. Вона зробила порівняльний аналіз розвитку фізичної культури в Україні та країнах ЄС.

Наступною виступила студентка першого курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Оксана Маковоз. Її доповідь була про гімнастику Євмінова, що на даний момент є дуже актуальною темою. Вона в повній мірі розкрила сутність методики цього виду спорту, зробивши акцент на користі даної техніки.

Наприкінці заходу представниця Науково-студентського товариства надала грамоту за найкращу доповідь Софії Лук'яновій.

Журі запросила дівчат на засідання секцій природничих дисциплін та туризму для ознайомлення загалу з актуальними темами сьогодення.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1953909551305095

Анфіса Медяник