Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбулося засідання секції «Природничі науки» студентської наукової конференції

16.03.2018 10:26 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж наука конференція «Молода наука-2018» секція «Природничі дисципліни»

П’ятнадцятого березня в Економіко-правничому коледжі відбулося засідання секції «Природничі дисципліни» Х науково-практичної конференції «Молода наука-2018». Розпочався захід вітальним словом викладача природничих дисциплін коледжу Ольги Учуєвої. Вона побажала учасникам успіхів та наголосила на важливості проведення «Молодої науки» для студентів і викладачів. До складу журі увійшли завідувач педагогічного відділенням Ірма Федючок, викладачі коледжу Анна Бєлоус, Ірина Шпуганич, студент 4 курсу спеціальності «правознавство» Костянтин Федосєєв.

Першою розпочала свою доповідь на тему «Фізіологія щастя» Вікторія Таран, студентка спеціальності «облік та оподаткування» (науковий керівник – Ольга Учуєва). Вона цікаво розповіла про залежність людського щастя від різних психологічних та біохімічних факторів і процесів. Також Вікторія оприлюднила результати власного соціологічного дослідження, яке показало, що студенти ЕПК найважливішим показником щастя вважають гарне здоров’я та міцну родину.

Наступною присутні в аудиторії слухали Діану Черкасову, студентку 2 курсу спеціальності «програмне забезпечення» (науковий керівник – Ірина Шпуганич). Діана представила наукове дослідження на тему «Зв’язок фізики з танцем», у якому показала зв'язок танцювальних рухів із механічними процесами та явищами. Також студентка отримала грамоту в номінації «Найкращий доповідач».

Третьою виступила із цікавою доповіддю на тему «Татуювання в житті сучасної людини» студентка I курсу спеціальності туризм Наталя Романова (науковий керівник – Марина Попкова). Вона не лише розповіла про ставлення сучасної молоді до татуювання, а й повідомила про ризики, що пов’язані з ним, та про особливості використання татуювання в медицині.

Студентка 1 курсу спеціальності «облік та оподаткування» Дарина Турило, чий виступ став четвертим, представила дослідження під назвою «Інтернет: так чи ні», в якому розповіла про всі «за» і «проти» використання соціальних мереж.

Дві наступні роботи були присвячені важливості охорони навколишньої природи та дослідили актуальну для Запорізької області проблему відходів виробництва. Першокурсниця спеціальності «фінанси» Ольга Тарабан (науковий керівник – Ольга Учуєва) представила наукову роботу на тему «Вплив навколишнього середовища на людей в Запорізькій області». Дівчина розповіла про особливості промислового розвитку Запоріжжя, наслідком якого стало забруднення повітря та збільшення онкологічних захворювань серед населення.

Не менш актуальною була робота Інни Геращенко, студентки 1 курсу спеціальності «облік та оподаткування» (науковий керівник – Ірина Шпуганич) на тему «Парникові гази».

Останньою свою роботу на тему «Проблема наркоманії» представила Марія Кузьменко, студентка 1 курсу спеціальності «фізичне виховання» (науковий керівник  – Марина Попкова).

Наприкінці засідання секції журі розподілило місця серед учасників. За їхнім рішенням, перше місце було присуджене Марії Кузьменко, друге розділили між собою, із майже однаковою кількістю балів, Ольга Тарабан та Діана Черкасова, третє місце посіла Інна Геращенко. Вікторії Таран присудили четверте місце, а п'яте посіли студентки Дарина Турило та Наталя Романова.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1953909551305095

Катерина Дмитренко