Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ – серед переможців Кубка України з важкої атлетики

Студенти ЗНУ – серед переможців Кубка України з важкої атлетики

19.03.2018 10:30 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж факультет фізичного виховання спорт перемога

Днями в м. Чернігові відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. До складу збірної команди Запорізької області увійшли 4 студента Запорізького національного університету. Усі вони продемонстрували волю до перемоги та гідно представили рідний університет.

Так, Анастасія Манєвська – студентка 3 курсу спеціальності "Спорт" факультету фізичного виховання посіла 6 місце у ваговій категорії 75 кг із результатом 155 кг.

Студентка 1 курсу спеціальності "фізичне виховання" факультету фізичного виховання Єлизавета Баранова посіла 2 місце у ваговій категорії +90 кг із результатом 233 кг.

Студент 3 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ спеціальності «фізичне виховання» Дмитро Вороновський став переможцем у ваговій категорії 56 кг із результатом 243 кг.

Студент 3 курсу спеціальності "фізичне виховання" факультету фізичного виховання Кирил Пирогов посів 2 місце у ваговій категорії 94 кг із результатом 341 кг.

Усі спортсмени тренуються під керівництвом заслужених тренерів України Олександра Слободянюка й Анатолія Орлова

Колектив ЗНУ вітає своїх спортсменів і їхніх тренерів з вагомою перемогою і зичить подальших досягнень на шляху до вершин спортивного Олімпу!