Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках конференції «Молода наука-2018» в ЕПК відбулося засідання секції економічних дисциплін

20.03.2018 10:53 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж наукова діяльність конференція «Молода наука-2018» секція економічних дисциплін

Дев’ятнадцятого березня в Економіко-правничому коледжі в рамках Х науково-практичної конференції «Молода наука-2018» відбулося засідання секції економічних дисциплін. Вже за традицією учасники вислухали вітання та настанови перед тим, як продемонструвати свої наукові здобутки.

Доповіді оцінювало компетентне журі у складі заступника директора з науково-методичної роботи Альона Ходаковська, викладачі коледжу к.е.н. Олена Тютюник, к.е.н. Лариса Птіцина та к.і.н. Максим Носик.

Першою розпочала доповідь Ані Єсаян, студентка другого курсу спеціальності «облік та оподаткування». Ані провела наукове дослідження на тему «Кредитно-грошова політика». Як зазначила вона у своїй доповіді, для нашої країни важливо налагодити кредитно-грошову систему та розвиток інфраструктури.

Наступною присутні в аудиторії заслухали студентку третього курсу Анну Валяєву. Її тема – досить актуальна й цікава в наш час, а саме «Lending BitConnect». Із її виступу присутні дізналися, що таке біткоїн та яким чином він пов`язаний із фінансовою пірамідою.

Третьою виступила Анна Сьомак, студентка другого курсу, з темою

«Інфляція та шляхи її подолання, в утисненні економічного курсу». Доповідь дівчини була присвячена тому, як вивести нашу країну зі скрутного становища та подолати інфляцію.

Тетяна Котельнікова, студентка другого курсу спеціальності  «фінанси, банківська справа та страхування», дослідила «Перспективи розвитку страхування майна в Україні.» У своїй роботі вона продемонструвала всі «плюси» та «мінуси» страхування в Україні.

Останнім доповідачем під час проведення секції був Микита Кравець, студент третього курсу, з темою «Криптовалюта. Що це таке? Як використовувати?». Микита поясним присутнім, що таке криптовалюта та в чому полягає її сутність. Також, як розповів хлопець, він уже за традицією розробляє «Програмний довідник» де ви точніше зможете дізнатися, що ж таке криптовалюта.

Після закінчення засідання секції «Економічні дисципліни» журі розподілило  місця серед учасників. Перше місце було присуджено Микиті Кравцю, друге місце посіла Тетяна Котельнікова, а третє місце було присуджено Анні Валяєвій.

Також журі відзначили в номінації «краща презентація» Анну Сьомак та Тетяну Котельнікову.

Від Наукового студентського товариства коледжу грамоту отримала студентка Ані Єсаян.

Ольга Самара