Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бізнес-інкубанти ЗНУ познайомилися із новою програмою Європейського Союзу «Erasmus for Young Entrepreneurs»

20.03.2018 11:52 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет бізнес-інкубатор Європейський Союз

Дев’ятнадцятого березня в бізнес-інкубаторі при економічному факультеті ЗНУ відбувся семінар на тему: «Про старт нової програми Європейського Союзу «Erasmus for Young Entrepreneurs». В ній Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області представляє Україну. Ця програма призначена для молоді, у якої є ідеї і яка хоче займатися бізнесом.

Семінар провів Юрій Вікторович Петраш, керівник ГО «Бізнес-інкубатор БІ-Запоріжжя», Регіонального  фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області, за підтримки декана економічного факультету ЗНУ, професора Алли Череп.

Україна вперше взяла участь у зазначеній програмі, метою якої є надання  починаючим підприємцям шансу дізнатися про особливості ведення бізнесу від досвідчених колег з країн-учасниць проекту (Литва, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Велика Британія, Греція, Боснія і Герцеговина). Своєю чергою, успішні підприємці мікро-, малого та середнього бізнесу нашої країни матимуть можливість стати менторами для молодих бізнесменів з закордону, отримати від співпраці з ними нові ідеї та запустити спільні проекти.

Отже, студенти Запорізького національного університету мають можливість обмінюватися своїми бізнес-ідеями і отримати досвід ведення бізнесу за кордоном безкоштовно.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1962837430412307

Економічний факультет