Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики пройшла зустріч із запорізьким письменником Олесем Барлігом

21.03.2018 09:35 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики літературна проблематика

У рамках вивчення дисципліни «Літературна проблематика» за ініціативи доцента кафедри соціальних комунікацій, реклами та зв’язків із громадськістю Людмили Чернявської, 20 березня студентки 4 курсу спеціальності «Реклама та зв’язки із громадськістю» зустрілися із запорізьким письменником Олесем Барлігом.

Олесь Барліг розповів з чого почалось його захоплення літературою та письменництвом, як він вперше написав свою першу казку, яка надалі переросла в усвідомлене письменництво, з’явилось захоплення драмою Письменник поділився своїми спогадами про першу п’єсу, яку він написав у співавторстві, розповів як він вибрав свій псевдонім й як він ставиться до критики своїх творів.

Від студенток автор отримав питання, чи готові люди у сучасній Україні до квір-літератури та кіно, на що отримали відповідь: «Люди готові і багато гендерних фільмів стали сучасною класикою».

Частина зустрічі була присвячена питанням промоції книжок у наш час. Олесь сказав: «Багато письменників думають, що розвиватися можна лише у великих містах, але це не зовсім так, є й успішні виходці із маленьких місць, але їх можна перелічити на пальцях однієї руки. Для того, щоб ефективно просувати книгу, потрібно їздити в тури, але не у всіх авторів є на це кошти..»

Студентки 4 курсу реклами та піару уважно слухали автора, Софія Кущ поділилася своїми враженнями: «Цікаво було поспілкуватися із людиною-митцем, який захоплений своєю справою. Олесь Барліг розповів про свої перші літературні спроби, проте, чому він вирішив займатися літературною діяльністю, та що планує у майбутньому. Наша зустріч відбувалася у дружній атмосфері, тому було дуже цікаво слухати гостя, який намагався розповісти щонайбільше про письменницьку творчість».

Факультет журналістики