Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбулося засідання секції «Інформаційних технологій та програмування» в рамках «Молодої науки-2018»

21.03.2018 09:39 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж конференція «Молода наука-2018» секція «Інформаційних технологій та програмування»

Двадцятого березня у Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції «Інформаційні технології та програмування».

Головуюча секції Юлія Борисовська у своєму привітальному слові зазначила актуальність обраних студентами тем та представила склад журі, до якого входили заст. директора з науково-методичної Олена Ходаковська, викладачі інформатики Інна Кирилова та Олена Мізерна, а також представники Наукового студентського товариства коледжу.

Першою свою роботу представила Кристина Новікова, студентка 1 курсу спеціальності «право». Темою її дослідження було: «Закони України про захист інформації». Вона розглянула такі актуальні для студентів питань, як академічна доброчесність та авторські права.

Наступна доповідь була на тему: «Віртуальна валюта – Bitcoin», яку дослідив студент спеціальності «менеджмент» Єгор Вознов. Доповідач розповів що таке Bitcoin, зупинився на його перевагах та недоліках.

Тетяна Бородай, першокурсниця спеціальності «менеджмент», розповіла про нову соціальну мережу «Telegram». Вона зазначила, що це є гарною альтернативою інших соціальних мереж, де можна безпечно листуватися та дізнаватися нову і цікаву інформацію.

Продовжуючи тему соціальної мережі «Telegram», Микита Кравець – студент 2 курсу спеціальності «інженерія програмного забезпечення» -–представив свій бот, який допоможе студентам ЕПК у повсякденному житті у коледжі. Мета цього боту – це полегшення пошуку аудиторії та розкладу занять.

Студент 4 курсу спеціальності «розробка програмного забезпечення» Олександр Старих розробив додаток для відображення прогнозу погоди з використанням технологій Android. Завдяки цьому додатку, будь-хто зможе легко і швидко подивитись прогноз погоди, не шукаючи відповідні сайти.

«Застосування фізичного рушія» – таку тему для дослідження обрав його однокурсник Марк Завгородній. Ця розробка допоможе у створенні реалістичних ігор або будь-яких інших проектів.

За рішенням журі місця були розподілені таким чином:

1 місце – Микита Кравець;

2 місце – Олександр Старих;

3 місце – Єгор Вознов.

Наукове студентське товариство, яке незалежно від журі оцінювало виступи студентів, визнало переможцем Олександра Старих та відзначило його грамотою за кращу доповідь.

Марго Мельнікова