Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету влаштували творчий вечір до Всесвітнього дня поезії

26.03.2018 08:54 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет культурно-масова робота свято Всесвітній день поезії

Двадцять другого березня в науковій бібліотеці ЗНУ зібралися викладачі та студенти філологічного факультету, а також усі охочі шанувальники поетичного слова. Студенти третього курсу спеціальності «українська мова та література», за сприяння свого куратора – доцента кафедри української мови Любові Стовбур, влаштували творчий вечір до Всесвітнього дня поезії. Що цікаво, серед тих, хто декламував як відомі поетичні рядки, так і свої власні вірші, були як студенти, так і викладачі факультету.

На початку свята ведучі заходу – Катерина Чаюк і Катерина Бойко – нагадали присутнім про величезне значення поезії в житті людства, про те, що людина надихається, знаходить розраду у ліричних рядках. Поезія ж, на переконання студентів ЗНУ, надихає людей на мужні вчинки, кличе до боротьби у нелегкі часи. Саме тому під час заходу пролунали як найвідоміші ліричні рядки українських поетів, так і кращі зразки громадянської лірики.

Третьокурсники філологічного факультету: Ілля Менсітов, Дар’я Ізотова, Сусанна Асатрян, Ангеліна Какуша, Юлія Дєєва, Марі Ткаченко, Олександра Пронова, Анастасія Парсамян, Наталія Заболотна, Артур Конкін, Олена Кушніренко, Вікторія Дубіна й другокурсниці Тетяна Шведова і Дар’я Лукьянчук підготували для глядачів різнопланову музично-драматичну програму. Вони органічно поєднали декламацію, вокальні й хореографічні номери. У творчому вечорі із декламуванням віршів також взяли участь доценти Любов Стовбур, Любов Костецька й Олеся Слижук.

Крім того, під час заходу пролунали авторські поезії Марії Ткаченко, Іллі Менсітова й Дар’ї Лукьянчук. Також свої вірші презентував присутнім доцент Олександр Муравін.

«Родзинкою» творчого вечора став виступ запорізького поета Володимира Киселя, який порадував аудиторію гумористичними віршами.

Присутні на заході під час фінальної пісні, яку разом заспівали всі учасники-студенти, винагородили їх та організаторів гучними оплесками.

Декан факультету, професор Тамара Хом’як відзначила Подяками учасників творчого заходу. Тамара Володимирівна подякувала артистам й організаторам за блискучу ініціативу, яка дозволила всім присутнім відпочити душею і долучитися до такого чудового дійства. Декан висловила сподівання, що в майбутньому студенти інших курсів приєднаються до реалізації чудової ідеї і святкування Всесвітнього дня поезії перетвориться на ще одну творчу традицію філологічного факультету.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1966239753405408

Таміла Тарасенко