Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Секція викладачів «Система забезпечення якості освіти» завершила роботу Х науково-практичної конференції «Молода наука-2018»

Секція викладачів «Система забезпечення якості освіти» завершила роботу Х науково-практичної конференції «Молода наука-2018»

Секція викладачів «Система забезпечення якості освіти» завершила роботу Х науково-практичної конференції «Молода наука-2018»
26.03.2018 15:53 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж студентська наука конференція «Молода наука-2018» секція «Система забезпечення якості освіти»

Двадцять третього березня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася секції «Система забезпечення якості освіти» в рамках проведення Х науково-практична конференція «Молода наука-2018». У її роботі взяли участь викладачі коледжу.

На початку засідання голова секції, к.і.н. Максим Носик у вступній промові проаналізував роботу попередніх секцій. Він наголосив, що кожний доповідач при виконанні дослідницьких завдань дотримувався етичних принципів та академічної доброчесності. Якісна освіта вимагає нових підходів до навчання, утвердження чесності та етичних норм в освітньому процесі, створення нових механізмів, які будуть сприяти формуванню високої академічній культурі.

Першій було надано слово для доповіді голові циклової комісії математичних дисциплін, викладачу математики Тетяні Таран. У своєму дослідження на тему «Моніторинг якості освіти. PISA» Тетяна Миколаївна проаналізувала Міжнародну програму оцінювання знань учнів різних країн. Вона порівняла освітні системи країн світу. Метою програми є визначення тенденцій, які склалися в результаті реалізації освітніх програм різних країн; чинників, що впливають на рівень навчальних досягнень учнів у світі. Присутні дізналися, що Україна у 2018 році вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). На думку доповідача, математична грамотність прямо пов’язана з вимірюванням компетентності учнів.

Наступною виступала викладач теорії та історії соціального виховання, к.пед.н. Тетяна Турбар на тему «Засоби підвищення якості підготовки майбутніх соціальних педагогів».

Викладач розповіла про інноваційні методики освітньої та виховної роботи, що застосовуються в коледжу під час підготовки фахівців із соціальної педагогіки. Особлива увага в цьому питанні приділяється відбору абітурієнтів, підвищенню рівня мотивації студентів та їх зацікавленості обраною професією. Це відбувається шляхом залучення студентів усіх курсів до професійно-орієнтованих заходів.

Наступною свою доповідь представила викладач біології ЕПК ЗНУ Марина Попкова. Її тема стосувалася «Інформаційно-комунікаційних технологій, як засобів підвищення якості підготовки в Економіко-правничому коледжі ЗНУ». Вона розповіла про сучасні ІКТ, а також про різні мультимедійні засоби для цікавого викладення матеріалу здобувачам освіти.

Із доповіддю на тему «Проектна діяльність в освітньому процесі, як ефективна технологія навчання» виступила голова циклової комісії іноземних мов к.держ.упр. Олена Заїка. Вона поділилася цікавою інформацією про мережу академічних бізнес-інкубаторів YEP. Команда студентів Економіко-правничого коледжу в цьому році взяла участь в конкурсі, які проходять у м. Києві. Мета змагань полягає у відборі та розвитку Проектів стартапів та навчанні основам підприємництва, а також у подальшої допомозі у реалізації проектів.

Завершив роботу секції виступ Максима Носика на тему «Навчально-наукова діяльність коледжу у контексті дотримання академічної доброчесності». Він розповів про фундаментальні цінності академічної доброчесності. Усі доповіді стали приводом для дискусій серед присутніх на заході.

Під час підбиття підсумків роботи Х науково-практичної конференції «Молода наука-2018» заступник директора з навчально-виховної роботи Альона Ходаковська підкреслила високий науковий рівень робіт усіх її учасників, які продемонстрували різноплановість своїх наукових інтересів.

 

Ірма Федючок

 

 

 

Схожі новини