Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Міжнародного дня театру на факультеті СПП підготували вечір-капусник

До Міжнародного дня театру на факультеті СПП підготували вечір-капусник

28.03.2018 15:08 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП кафедра акторської майстерності та дизайну міжнародний день театру хореографія вокал

Уже традиційним подарунком від кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ стало проведення з нагоди Міжнародного дня театру креативних капусників від студентів усіх курсів. Цього року митці вирішили обіграти тему свята за мотивами відомих телевізійних фільмів та саундтреків із них. Відповідно до цього задуму обіграли й костюмовану частину проекту.

На захід завітали науково-педагогічні працівники і студенти Запорізького національного університету, зокрема декан СПП Ольга Пономаренко, завідувач кафедри акторської майстерності та дизайну Галина Локарєва та викладачі Лілія Гринь, Юліанна Гончаренко, Віктор Гончаров, Тетяна Петрик, Наталыя Соколовська, Альона Кулініч та інші.

Ведучими шоу виступили: Ірина Левчук (4 курс), Марк Первухін (4 курс), Дмитро Федюкін (3 курс) і Максим Моісеєнко (3 курс). Більше того, вони також брали участь у виступах: співали, танцювали гопак. Порадували вокалом зал Ольга Басько та Олег Тодика. До речі, організатором заходу виступив студент 1 курсу магістратури – Дмитро Бабчук.

На початку капуснику глядачам запропонували бальні мотиви на сцені, а вже згодом кожен із курсів дарував свою порцію таланту залу. Крім того, чимало артистів-партнерів цього дня завітали на факультет СПП, щоб своїми творчими номерами прикрасити святкову програму заходу.

Так, перший курс дуже фахово й професійно як для початківців експериментував із темою вступу до вишу та першими емоціями від навчання, мріями, як кожен із них буде артистом, піаністом, вокалістом, хореографом, актором лялькового театру тощо. Другий курс чудово впорався з сценічною пластикою, сценічним боєм, передаючи тільки рухами глибокий зміст своїх театральних замальовок. Третій курс жартував про наближення і зухвале переслідування пані Сесії, цитував улюблених викладачів кафедри, перетворюючи їхні крилаті фрази на вже університетський фольклор. Четвертий курс повернув зал у світ казок, тематичних персонажів, кепкував із напівпорожніх костюмованих кімнат і не завжди теплих гримерок. І нарешті п’ятий курс подарував цілу комедійну виставу про історію вже доволі літньої акторки, яка з колегами по цеху «фаховим» підказкам старого загартування вчить юну дівчину, котра мріє зіграти Джульєтту.

Яскравою була хореографія Юліани Гончаренко під пісню «Човен» гурту «Один в каное» (https://www.youtube.com/watch?v=F8i3ZKmSBfQ), фаєр-шоу Вікторії Магніцької, східний танець (Вікторія Федотова), хореографічні замальовки зі стрічками й прапорами від театру вогню «Магай» тощо. Неодноразово звучали від ведучих влучні й надихаючи цитати про театральне життя і, звичайно вітання для всіх причетних із цим професійним святом.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1971621809533869

Марія Канцелярист