Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК ЗНУ взяли участь у проекті «Запорізька молодь дебатує»

Студенти ЕПК ЗНУ взяли участь у проекті «Запорізька молодь дебатує»

28.03.2018 16:48 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК дебатна школа правові знання права дитини

28-30 березня 2018 року відбувається обласний семінар для педагогічних працівників та дебатна школа для учнівської та студентської молоді «Запорізька молодь дебатує». «Молодь  дебатує» – унікальний німецько-український проект, що реалізується у партнерстві з ГО «ЕдКемп Україна», для підвищення загального рівня правової обізнаності, формування поваги до права, популяризації правових знань серед населення та правового виховання дітей та молоді. Він основується на німецькій методиці дебатів, яка впроваджується в Україні вже третій рік поспіль. Аналогічний проект діє в Німеччині вже 20 років. Віола фон Крамон-Таубадель, керівниця громадської організації Internationales Haus Sonnenberg, зазначила, що формат «Молодь дебатує» є хорошою передумовою для створення політичної освіти в Україні.

У перший день роботи студенти 1 курсу спеціальності "право" ЕПК ЗНУ разом з викладачем юридичних дисциплін Мариною Іщенко взяли участь у заході проекту, яку координують фахівці  Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області. Студенти мали змогу на тренінгу програти різні теми та елементи дебатів, навчитись як проговорити актуальність, висновок, як дискутувати.

Крім того, Програмою заходів заплановані панельна дискусія «Права дитини в фокусі змін», майстер-класи та зустрічі із правниками та експертами у галузі прав людини; документальні фільми про права людини, показова дебатна гра, заняття із методики навчання дебатам, дебатний квест та інші заходи. Для педагогічних працівників - «Освіта для демократичного громадянства: стан та перспективи». Усі теми, які обговорюють в межах проекту, мають вагоме суспільне значення. Метод обговорення, живої та активної дискусії допомагає дітям чітко і правильно сформулювати свою позицію

Більш детально про проект можна дізнатися за покликанням: https://www.edcamp.org.ua/youthdebates

Ірма Федючок