Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ всі охочі дізналися про умови навчання на військовій кафедрі

У ЗНУ всі охочі дізналися про умови навчання на військовій кафедрі

30.03.2018 15:44 Все Головні новини Університет освітній процес навчання на військовій кафедрі

Двадцять восьмого березня зі студентами старших курсів Запорізького національного університету зустрілися викладачі кафедри військової підготовки ЗНТУ.

Вони запропонували всім охочим ще під час навчання у виші на здобуття освітнього рівня бакалавр також відвідувати заняття на кафедрі військової підготовки. Варто відзначити, що на сьогодні тут навчаються студенти вишів із різних областей південного регіону: Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської та Донецької.

Учасникам зустрічі продемонстрували відео про життя кафедри, навчання, польові збори. Також їм детально розповіли про можливості, які є в майбутньому для випускників військової кафедри, особливо для спеціальності «право», які бажають стати співробітниками державної служби.

Випускники отримали інформацію про документи, які необхідні для вступу, порядок проходження медичного огляду та оплату за навчання.

Своєю чергою, вони поставили наприкінці зустріч чимало питань лектору, що засвідчило їхній інтерес до можливості пройти навчання на військовій кафедрі.

Інна Борисова