Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Четвертий день «Студвесни-2018»: дари центра культури для ЕПК, філологів та біологів

Четвертий день «Студвесни-2018»: дари центра культури для ЕПК, філологів та біологів

Четвертий день «Студвесни-2018»: дари центра культури  для ЕПК, філологів та біологів
30.03.2018 15:50 Все Головні новини Факультети Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Центр культури ЕПК філологічний факультет біологічний факультет студентська весна дозвілля конкурс художньої самодіяльності

Цього року організатори проекту запропонували талановитій молоді вишу розкрити не тільки вокальні, хореографічні, ораторські здібності, але й спробувати себе в ролі організаторів, сценаристів, режисерів, майстрів із hand-made та дизайну. У рамках цьогорічного конкурсу «Студентська весна 2018» факультети та Економіко-правничий коледж щодня проводять музичні перерви, виставки та презентують найголовніший виступ цього року. Тема конкурсу «Игры, в которые играют люди…». Проте в кожного факультету та Економіко-правничого коледжу свої «игры…», і це у виступах вони розкривають і показують творчо, глибоко та креативно.

Програма конкурсу «Студентська весна 2018» розрахована на п’ять днів: із 26 до 30 березня. Об 11.00 на студентській площі відбуваються музичні перерви від факультетів та Економіко-правничого коледжу, о 15.00 в холі навчального корпусу № 2 проводяться благодійні виставки. А вже о 16.00 в актовому залі на глядачів очікує тематичне шоу від тринадцяти факультетів та Економіко-правничого коледжу.

«Студентську весну» цього року оцінює найпрофесійніше журі: перший віце-містер Запорізького національного університету, капітан команди з футзалу «Надія ЗНУ», учасник команд КВК «Надія ЗНУ», креативний директор компанії «Сплеш продакшн», фахівець 1-ї категорії (фото та відео) Центру культури Антон Осадчук, художній керівник і головний режисер шоу-театру «Профі-арт» Неліана Ласкарі, керівник вокальної студії «Кантилена» Центру культури – Наталя Пиріг, член журі всеукраїнських і міжнародних фестивалів із вокалу, співак та виконавець - Юрій Аврамець, редактор Закритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ, другої студентської Ліги Сміху – Ліги Сміху ЗНУ, Відкритої Запорізької Ліги Сміху, учасник стендап-проекту "Каліфорнія", автор телепрограм та скетч-шоу - Микита Налівкін, голова журі, художній керівник студії «Д.Е.Л.С.» Центру культури Ірина Василенко. Ведучим заходу став Данило Сапожніков (факультет журналістики ЗНУ).

Розпочав шоу четвертого дня Економіко-правничий коледж. Їхній сюжет базувався на історії про різнохарактерний, але все ж таки рідний двір, де молодь разом збирається на посиденьки, дорослішає. І так трапилося, що теперішнім лідерам гурту вже час залишати домівку, адже на них чекає доросле самостійне життя. Тож символічні ключі від «даху» вони передають молодшому поколінню. Звісно, що алегорією двору виступає сам ЕПК. Так трапилося, що незмінні вже кілька років активісти – цьогоріч випускники коледжу – завершують своє навчання, тою сюжет виявився напрочуд правдивим. Допомогла передати теплі емоції історії і заступник директора ЕПК Олена Артеменко, а також активна група спортсменів-акробатів. Ефектним був вихід Антона Назаренка, якого в ЗНУ пам’ятають із весняним виступом на Лекторії ЗНУ з теми «Фемінізм». Тож саме Антон вийшов заступитися за гендерно ображену дівчину, а саме Наталія Ольховську, гостро кинувши нахабнику: «Сексист!». Проте серцем і душею виступів ЕПК все ж таки лишалася легендарна команда КВК «Нет парня». Їхні головоломки про Сімбо, Тімона й Пумбу, реакцію Манту, рекет приміщень другого корпусу коледжем, найзухваліше – то чай з лимоном помітно оживляли зал.

Примітно, що саме після виступу ЕПК не втрималася від теплих слів директор центру культури Юлія Янько, яка подякувала артистам за злагоджене, дружнє шоу навіть зі сльозами на очах: і від радості, і від суму прощання.

А ось виступ філологічного факультету став знаковим вже тому, що саме цього дня відзначали Всесвітній день філолога. Студенти підготували свій виступ за мотивами восьмибітних ігор. Дія в них відбувалася в кількох просторах: реальному та електронному. Жарти кружляли навколо старого доброго вічного про «мало хлопців на філфаці», замальовок «Южного кентавра»: зв'язок по грибофону та голуби на риболовлі тощо. Свіжіше звучав жарт про Настю Назаренко, з натяком на персон минулого лідера студради та теперішнього. Дівчата факультету представили етюд у дві руки із гри на комп’ютерних піаніно. Власне, журі оцінило виступ як яскраво вокальний й танцювальний, енергетичний. До речі, до студентів з теплими словами звернулася й декан Тамара Хом’як та один із членів журі Микита Налівкін, до речі також випускник філологічного факультету.

Представники біологічного факультету за основу свого виступу обрали «священний Грааль» критично озброєного студентства ЗНУ – а саме «BLACK book». Зі сцени не пояснили, але ті, хто в темі, пригадали реально існуючу книгу, в яку молодь вписує своє невдоволення певними науково-педагогічними працівниками. За цю книгу ведуть боротьбу кілька кланів різних національностей (східні країни, США, Італія та Україна). Врешті книга повертається в руки Анастасії Долгополової. А виступ біологічного факультету підігріває запальний і яскравий гопак чарівних і мужніх козаків.

Наприкінці заходу для факультетів-учасників провели конкурс на оцінювання акторської майстерності, а саме – конкурс імпровізації. Модерували його представники журі Ірина Василенко та Микита Налівкін. Вони запропонували артистам готові відповіді, до яких треба було дібрати супергумористичні цікаві й неординарні питання.

До відповіді «Ось тому настала нарешті весна», до прикладу, пропонувалися такі позиції: «Юлія Юріївна виступила з промовою саме для ЕПК?» та «Чому до вишу завітало скільки хлопців із філфаку?». А до тези «Після цього я і вступив на філфак» студенти запропонували варіанти: «У коледж на бюджет не вступив?» або «Чому я страшненький і не маю дівчини?». Відповідь «Ось тому я люблю борщик і салко» зібрала такі пропозиції: «Наташа – моя дівчинка», «Наташа – наш капітан», сміливо натякаючи на відповідний сценічний образ відомої учасниці КВК з «Нет парня». Врешті відповідь «Ось цим і займається Анастасія Долгополова в студраді» обігралася в питанні: «Так все ж так, хто ж саме випиляв Буратіно?».

Варто відзначити, що впродовж конкурсу ведучий Данило Сапожніков неодноразово нагадував, що журі оцінює не тільки виступи, а й обирає кращих вболівальників після факультетських презентацій, а також наприкінці конкурсного дня. Так, представники кожного факультету упродовж хвилини мали наполегливо демонструвати свою прихильність артистам. Студенти ЕПК чудово проскандували свою назву, а ось представники філологічного факультету обіграли свою прихильність до артистів через фанатські римовані заклики. Нарешті наостанок свою прихильність до артистів викричали фани біологічного факультету

Присутнім нагадали, що організатор конкурсу – центр культури – постійно забезпечує інформаційний, фото- та відео супровід свої проектів у соціальних мережах:

Telegram – https://t.me/cultureznu

Сайт - http://goodcentre.znu.edu.ua

Instagram - www.instagram.com/culture.znu

YouTube - www.youtube.com/channel/UCpEQlTANDEEYmteL3WotRdw

Cеред партнерів конкурсу також відрекомендували проект ZNU TV (Ілля Гордєєв):

https://t.me/znu_tv

Крім того, неодноразово присутні згадували й жваве обговорення перебігу конкурсу на:

https://t.me/ZNU_public

Журнал «MAGMA»:

https://t.me/magma_znu

Що стосується палких обговорень перебігу «Студвесни» в месенджері, то, його родзинкою стала казка про «Дари центра культури», яку можна проглянути тут:

http://telegra.ph/Studencheskaya-vesna-Den-chetvertyj-03-29

 

Марія Канцелярист

 




 

Схожі новини