Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК стали відомі результати олімпіади з хімії та біології

В ЕПК стали відомі результати олімпіади з хімії та біології

04.04.2018 08:46 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК олімпіада хімія біологія

Другого квітня в рамках декади природничих дисциплін відбулась олімпіада з хімії та біології. Захід розпочався з привітальних слів викладачів коледжу Ольги Учуєвої та Марини Попкової. Вони побажали наснаги та призвали учасників змагань до академічної доброчесності.

Студенти 1 курсу всіх спеціальностей мали змогу пройти олімпіаду з хімії та біології у системі Moodle. Олімпіада є гарною можливістю закріплення та демонстрування знань і вмінь студентів з цих дисциплін. Першокурсники показали теоретичні знання з різних розділів хімії/біології та володіння технікою і методикою хімічного експерименту, якісного визначення речовин.

За результатами олімпіади з хімії призові місця посіли студенти 1 курсу спеціальності право в такому порядку:

1 місце – Дмитро Швачко;

2 місце - Ольга Бондар, Анастасія Волошина, Катерина Севериненко;

3 місце – Марія Улітенко.

У олімпіаді з біології 1 місце посів Дмитро Швачко (спеціальність право), 2 місце – Вікторія Бабіч (спеціальність менеджмент), 3 місце – Катерина Дмитренко (спеціальність журналістика).

ЕПК