Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК зібрали великодній кошик для воїнів АТО

В ЕПК зібрали великодній кошик для воїнів АТО

05.04.2018 08:43 Все Головні новини ЕПК благодійна акція великодній кошик

У коледжі нещодавно було оголошено про початок благодійної акції «Великодній кошик для воїнів АТО». Всі небайдужі долучилися до доброї справи, аби свято Світлого Христового Воскресіння відчули і бійці в зоні проведення АТО.

4 квітня 2018 року представники адміністрації коледжу та студентства –Ірма Федючок – завідувач педагогічним відділенням, Андрій Запорожченко – голова волонтерського сектору, Софія Кравчук – голова інформаційного сектор) віднесли пакунки до Олександрівської районної адміністрації і передали їх організаторам акції.

Усі групи І і ІІ курсів та декілька груп старших курсів не залишилися байдужими та відгукнулися на заклик. За декілька днів студенти зібрали продовольчу продукцію, що має довгий строк зберігання, аби відправити її воїнам АТО на честь свята Великодня.

Дякуємо усім учасникам акції за їхню активність і нехай буде мир у всьому світі!

Софія Кравчук