Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки ЕПК взяли участь у конкурсі «Запорізька спадщина»

Студентки ЕПК взяли участь у конкурсі «Запорізька спадщина»

05.04.2018 14:21 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК центр культури конкурс патріотичне виховання

П’ятого квітня найталановитіші студентки Економіко-правничого коледжу під керівництвом викладача філологічних дисциплін Анни Грушанської об’єднались, щоб взяти участь у обласному конкурсі творчого патріотичного спрямування «Запорізька спадщина». Ініціатором і організатором щорічного конкурсу виступили - Управління культури і туризму Запорізької обласної держадміністрації та комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» ЗОР.

Метою конкурсу є збереження, розвиток та пропагування традицій фольклору Запорізького краю; виявлення та збереження традицій, які відображають місцевий колорит.

До складу хореографічного колективу «Калинаdance» увійшли студентки 1 курсу спеціальності соціальна педагогіка Владислава Даниленко, Ольга Крат, Вікторія Простак, Анастасія Степанець, Дар’я Макаренко. Дівчата показали танець «Україна сяє», постановником якого виступила Вікторія Простак. А першокурсниця спеціальності журналістика Яна Базай заспівала пісню «Не твоя війна».

За результатами виступів журі конкурсу визначив переможців, яких нагородили дипломами. З фіналістами відбіркових етапів конкурсу традиційно зустрінемось наприкінці квітня в Запорізькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. В.Магара.

Дякуємо за співпрацю і висловлюємо подяку Центру культури ЗНУ під керівництвом Юлії Янько за надані національні костюми хореографічному колективу.