Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК переглянули виставу «За двома зайцями»

Студенти ЕПК переглянули виставу «За двома зайцями»

06.04.2018 10:03 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

П’ятого квітня студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ відвідали виставу «За двома зайцями» в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Магара.

Напевно, далеко не всім відомий той факт, що авторів у «зайців» не один, а цілих два - Михайло Старицький та Іван Нечуй-Левицький. П'єса Старицького – це, фактично, переробка «міщанської комедії» Івана Нечуя-Левицького «На Кожум'яках».

Свого часу ця п'єса не мала успіху. За домовленістю з автором, Михайло Старицький переробив її на свій розсуд, зберігши при цьому практичних весь ансамбль дійових осіб, а також суть інтриги, яку змогли неперевершено зіграти актори театру.

Актрисі Катерині Стаценко вдалося створити абсолютно свою Проню Прокопівну. Можна навіть сказати, що це – збірний образ сучасної жінки, яка недивлячись ні на що, мріє знайти своє щастя. Ролі батьків головної героїні виконують також корифеї театру – народні артисти України Олександр Гапон і Любов Матвіїшина. Їхня гра, як завжди, на висоті. Колоритні персонажі, яскраві національні костюми.

Студенти коледжу висловили своє захоплення від перегляду вистави. Вони запевнили, що їм хочеться скоріше повернутися сюди – у таємничий і заворожливий світ високого мистецтва, отримати нові емоції. Також наймолодші студенти ЗНУ висловили свою подяку викладачам коледжу та профспілці, які виступили ініціаторами й організаторами перегляду цієї чудової п’єси.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1982806075082109

Економіко-правничий коледж. культурно-масова робота, дозвілля