Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти Торгового коледжу взяли участь у благодійній акції

Викладачі та студенти Торгового коледжу взяли участь у благодійній акції

06.04.2018 14:00 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж волонтерська діяльність акція «Великодній кошик солдату»

Викладачі та студенти Торгового коледжу ЗНУ долучилися до благодійної акції волонтерського комітету в Запорізькій області «Великодній кошик солдату».

Для наших захисників вони зібрали самі смаколики: варення, печиво, цукерки, чай та кава, адже саме це подарує нашим солдатам душевне тепло та затишок у Великодні свята. Четвертого квітня представники ТК ЗНУ передали подарунки волонтеру, координатору акції Олені Ярошенко, аби зібрані смаколики волонтери встигли відвести на передову до Великодня.

Звертаючись до українських воїнів, студенти коледжу зазначають: «Дорогі наші захисники, ми бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, повертайтесь з війни живими і з Перемогою! Слава Україні! Героям слава!».

Торговий коледж