Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Анонси / Новини / Заключний етап ділової гри «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці»

10.04.2018 08:45

Управління реальним виробництвом потребує креативного підходу: майбутні кібернетики відповідають!

11 квітня 2018 року о 12-55 у ауд. 307 (3 корпус) в Запорізькому національному університеті відбудеться заключний етап ділової гри «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці», який вже проходить з 22 лютого.

Підготовка економістів-кібернетиків передбачає розвиток навичок, що дозволять проводити системний аналіз бізнес-процесів різноманітного рівня, на основі якого розроблюються та впроваджуються управлінські рішення. Наряду з важливістю теоретичної підготовки з’являється необхідність застосування сучасних комп’ютерних технологій, розвитку у майбутніх фахівців аналітичних здібностей, навичок до спільних дій у нових непередбачуваних ситуаціях, критичного аналізу інформації та прийняття рішень на основі її аналізу.

Для досягнення цієї мети кафедрою «Економічної кібернетики» Запорізького національного університету, завідувачем якої є д.е.н., проф. Наталія Костянтинівна Максишко, за підтримки компанії 1С : франчайзі ТОВ «ПРОКОМ» (директор Сергій Миколайович Бутенко) розроблена ділова гра «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці», що проводиться вже сьомий рік поспіль.

Метою конкурсу є моделювання професійної діяльності майбутніх фахівців зі спеціальності «Економічна кібернетика».

Завданням конкурсу є розробка, обґрунтування та реалізація проекту автоматизації бізнес-процесів на підприємстві чи в організації, зміст яких визначається в кейсі.

У заключному етапі конкурсу беруть участь три команди (7-8 осіб), що складаються зі студентів 2-4 курсів спеціальності «Економічна кібернетика», а магістри – оцінюють. Завдання командам надавалось у формі бізнес-кейсу, розробленого фахівцями ТОВ «ПРОКОМ» спільно з викладачами кафедри «Економічної кібернетики». Об’єктом для виконання завдання виступає підприємство, яке займається виробництвом хлібобулочних виробів для найбільших національних і регіональних роздрібних мереж.

Перша команда («Оптимум») на чолі з капітаном Тонких Іриною (студенткою 4 курсу) презентує проект на тему «Планування виробництва: забезпечення замовлень покупців». Перед командою стояло завдання планування замовлень на виробництво під всі невиконані замовлення покупців на вказану дату, відображення випуску хлібобулочних виробів в призначені терміни, резервування випущеної продукції на складі під клієнта.

Друга команда («LOGEEKS») під керівництвом капітана Пачинка Анатолія (студента 4 курсу) презентує проект на тему «Планування закупівель: формування і забезпечення потреб виробництва». Завданням команди є розпланування замовлення на виробництво хлібобулочних виробів під всі невиконані замовлення покупців на вказану дату, визначення потреби підрозділив у сировині й матеріалах, складання плану закупівель, забезпечення закупівлі сировини у призначені терміни з резервуванням під замовлення на виробництво.

Третя команда («ANALYTICS»), яку очолює Пертая Ярослав (студент 3 курсу), презентує проект на тему «Логістика розвезення: оптимізація маршрутів доставки хлібобулочних виробів». Завданням команди є розподілення всіх наявних замовлень на розвезення таким чином, щоб максимально завантажити весь поточний транспорт компанії та встигнути розвезти всі замовлення з урахуванням термінів доставки, а також побудувати для кожної машини оптимальний маршрут проїзду з урахуванням дорожньої обстановки та мінімізації пробігу або часу розвезення; передбачити диспетчеризацію водіїв.

До поважного журі увійшли: директор 1:С франчайзі ТОВ «ПРОКОМ» Бутенко С. М. (голова жюрі), завідувач кафедри економічної кібернетики ЗНУ, д.е.н., проф. Максишко Н. К., декан економічного факультету д.е.н., проф. Череп А.В., д. ф.-м. н., проф. Козін І. В., представник 1С ЦСН ТОВ «ПРОКОМ» Чорнодуб І.В., к.е.н., доц. Макаренко О. І., к.е.н., доц. Лось В.О., а також здобувачі вищої освіти рівня магістр спеціальності «Економіка», освітньо-професійного рівню «Економічна кібернетика» Білий Дмитро та Полова Альона.

довідки за тел. (061) 228 76 41