Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У спортсменів ЗНУ – нові досягнення й перемоги

У спортсменів ЗНУ – нові досягнення й перемоги

10.04.2018 13:25 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

П’ятого-шостого квітня відбувся Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з важкої атлетики серед кадетів 13-17 років. Загальна кількість учасників  склала більше 120 спортсменів. Участь брали спортсмени з Запоріжжя, Бердянську, Дніпрорудного, Дніпровки, Кам’янки, с. Братське, с. Преображенка.

Спортсмени ЕПК ЗНУ гідно представили на змаганні свій виш: Валерія Гуцуляк, студентка 1 курсу спеціальності «фізична культура і спорт», виборола 1 місце, а її однокурсник Ян Гречихін посів почесне 2 місце.

До речі, 4 квітня під час засіданні колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА були оголошені результати рейтингів та підведені підсумки згідно виступів спортсменів у 2017 році з олімпійських та неолімпійських видих спорту.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль вручив сертифікати на отримання стипендій провідним спортсменам Запорізької області. Серед стипендіатів – чемпіон Європи серед юніорів 2016 і 2017 рр., МСУ, студент 3 курсу спеціальності фізичне виховання Економіко-правничого коледжу ЗНУ Дмитро Вороновський та випускник коледжу 2017 р., МСУ Кирил Пирогов.

Вітаємо наших переможців та їх тренерів Анатолія Орлова й Олександра Слободянюка! Окремо вітаємо Анатолія Анатолійовича і Олександра Олександровича – переможців конкурсу «Лауреати спортивного року - 2017» у номінації «Кращі тренери з олімпійських видів спорту», які посіли почесне 2 місце.

Економіко-правничий коледж