Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває низка тренінгів із написання мікрогрантів для викладачів вишу

У ЗНУ триває низка тренінгів із написання мікрогрантів для викладачів вишу

11.04.2018 10:23 Все Головні новини Факультети Менеджменту Соціології та управління Факультет менеджменту факультет соціології та управління грантова діяльність тренінг

У Запорізькому національному університеті триває низка тренінгів із написання мікрогрантів. Ці заходи розраховані на науковців усіх факультетів і мають на меті модернізацію та активізацію проектної і грантової діяльності у виші. Ініціатором проведення таких інформаційно-практичних занять став проректором з науково-педагогічної роботи Юрієм Кагановим. Автором і модератором тренінгів стала кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології і перекладу, координатор численних міжнародних проектів Олена Тупахіна.

Десятого квітня у ЗНУ провели черговий тренінг, присвячений цій актуальній темі. На захід завітали понад 25 науковців – викладачів факультетів соціології та управління та менеджменту.  Олена Володимирівна розповіла колегам про важливість грантової діяльності у контексту розвитку вітчизняної науки. Вона ознайомила присутніх з алгоритмом пошуку грантових пропозицій та повідомила, де знайти для цього корисні ресурси. Викладачам запропонували згенерувати ідею для майбутніх проектів та шляхи її реалізації із залученням групових методів роботи та мозкового штурму. Зокрема, їх неабияк зацікавила можливість отримати мікрогранти для підготовки кризових менеджерів, а також для інформатизації навчання та процесів управління.

Крім цього, представники факультету менеджменту та ФСУ ознайомилися з особливостями написання та подання проектної заявки, заповнення аплікаційної форми для програми Європейського Союзу ERASMUS+.

Під час обговорення джерел пошуку мікрогрантів присутнім розповіли про Посольства (програми малих грантів Посольств Польщі, Німеччини, Фінляндії, в Україні, програма малих грантів «Освіта і культура» Посольства США в Україні), фонди та агенції (Відродження, Конрада Аденаура, Британська Рада), рамкові програми. Учасники тренінгу обговорили формулу успіху роботи, процес генерації ідей, цикл Дьомінга тощо.

Наприкінці заходу всі учасники тренінгу подякували Олені Володимирівні за методичну та змістовну допомогу. Вони оцінили тренінг як змістовний і насичений корисною інформацією й висловили сподівання, що незабаром зможуть успішно застосувати отримані знання на практиці.