Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді науковці ЗНУ обговорили перспективи подальшої діяльності

Молоді науковці ЗНУ обговорили перспективи подальшої діяльності

11.04.2018 15:03 Все Головні новини Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених студентська наука «Молода наука-2018»

Нещодавно відбулось засідання координаційної ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЗНУ. Цього разу його учасники розглянули питання підготовки та проведення щорічної XI університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2018», яка триває в ЗНУ упродовж 10-13 квітня 2018 року.

Так, були обговорені особливості проведення секційних засідань на різних факультетах. Також йшлося про підсумкову конференцію «Молода наука-2018», яка відбудеться 26 квітня об 14:30 у 50 ауд. I корп.

Голова НТСАДМВ Дар’я Пєнзєва наголосила на необхідності обов’язкового висвітлення інформації про кожне проведене на факультеті засідання на сайті ЗНУ. Також вона нагадала про підготовку щорічного звіту голів наукового товариства факультетів на підсумкову конференцію молодих науковців.

Координаційною радою висувалися питання щодо відряджень студентів на олімпіади та всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт. Учасники заходу розглянули проблеми, які постають у студентів під час оформлення відряджень, а також запропоновані ідеї щодо усунення цих недоліків. Наприкінці засідання Дар’я подякувала за плідну роботу координаційній раді, та побажала успіхів у проведенні секційних засідань.

Наукове товариство студентів, аспірантів,

докторантів і молодих вчених