Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики організували засідання секції в рамках ХІ науково-практичної конференції «Молода наука-2018»

12.04.2018 13:33 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики молода наука конференції

Одинадцятого квітня на факультеті журналістики відбулося засідання секції у рамках ХІ науково-практичної конференції «Молода наука-2018». Розпочався захід вітальним словом декана факультету журналістики Віктора Костюка. Він побажав учасникам успіхів та наголосив на важливості проведення «Молодої науки» для студентів і викладачів як майданчика для виявлення наукового інтересу та співпраці. Керівниками секції були декан факультет Віктор Костюк та заступник декана з наукової роботи Людмила Чернявська, в обговоренні представлених наукових досліджень брали участь завкафедрами та викладачі факультету

Секція розпочалась виступом голови НТСА факультету журналістики Владислава Білоконя, який наголосив на важливості наукової діяльності у формуванні іміджа сучасного студента, розповів про можливості грантової підтримки наукових досліджень, проведення цікавих зустрічей і створення та просування наукових об’єднань.

Студентські доповіді відобразили актуальні проблеми медіагалузі за напрямками журналістика, реклама та зв’язки із громадськістю, видавнича справа та редагування. Було приділено увагу питанням формування іміджу факультету, зокрема, доповідь Світлани Развенкової «Сайт кафедри вишу: функціональний аспект» викликала жваве обговорення та обмін досвідом створення іміджевих та інформаційних сторінок у соцмережах і промоуції навчальних закладів.

На секції було відзначено високий рівень підготовки наукових робіт, дослідницький ентузіазм авторів, плідну роботу студента та керівника. У конференції взяли участь понад 70 молодих науковців факультету.