Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК організували батл із екології

В ЕПК організували батл із екології

16.04.2018 09:04 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж батл з екології

Дванадцятого квітня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ викладач хімії Ольга Учуєва провела батл з екології, в якому  взяли участь 43 студента і команда викладачів.

Розпочався захід із вітання на адресу гостей, викладачів та журі конкурсу, яке виголосили Лілія Козак – завідувач економічним відділенням та Ірина Шпуганич – викладач коледжу. За звання кращих знавців екології боролися 10 команд:

Команда викладачів і команди студентів наступних груп коледжу: К61-17; К71-17 (1); К71-17 (2);  К72-17 (1); К72-17 (2); К242-17 (1); К242-17 (2); К121/1-17; К81-17.

Змагання проходило в три етапи. На першому етапі студентам були запропоновані картки з тваринами й рослинами, серед яких були і паразитичні види, необхідно було назвати: вид організму, середовище у якому він мешкає й механізми пристосування до життя.

На другому етапі командам треба було записати одне слово, яке б об’єднувало організми на картці, а на третьому – розкрити  одну з сучасних проблем екології.

Команда викладачів цікаво розкрила проблему, яка пов’язана зі свинцем, журналісти окреслили питання щодо захворювання шкіри, а команда туризму – розповіли багато цікавого про вітрогенератор.

За результатами батлу визначили переможців:1 місце посіла команда викладачів – 36 балів, 2 місце – команда групи К71-17(1) – 32 бали, 3 місце – команда групи К242-17(2) – 31 бал і 4 місце посіла група К61-17 – 29 балів.

Колектив ЕПК вітає переможців і бажає їм нових успіхів у навчанні та науковій роботі!

Економіко-правничий коледж