Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для учасниць конкурсу «Miss university-2018» провели низку тематичних лекцій

Для учасниць конкурсу «Miss university-2018» провели низку тематичних лекцій

17.04.2018 15:46 Все Головні новини Центр культури конкурс «Miss university-2018» культурно-масова робота дозвілля

Чотирнадцятого квітня для учасниць конкурсу «Miss university-2018» відбулася низка лекцій, завдяки яким вони мають краще підготуватись до участі в конкурсі талантів і краси й здобути почесний титул. Організаторами заходу стали співробітники центру культури під керівництвом його директора Юлії Янько.

Під час заходу конкурсантки дізнавалися про те, що відбувається за лаштунками конкурсів краси від минулорічних «Міс ЗНУ». Неабияке зацікавлення в них викликала можливість дізнатися про хитрощі та секрети макіяжу від візажиста Ганни Панікарської. Також вони мали змогу поспілкуватися з організаторами та дізнатися відповіді на всі актуальні для них питання.

Першими з дівчатами ділилися порадами учасниці конкурсу «Міс ЗНУ-2014» Алла Кучменко та «Міс ЗНУ-2015» Аліна Кононенко. Дівчата розповіли про всі залаштункові моменти конкурсу та про життя після конкурсів краси. Про те, як треба себе поводити, як підготувати себе до конкурсу та яких дій варто уникати.

Наступну низку порад  конкурсантки отримали від директора центру культури, та за сумісництвом головного організатора «Miss University 2018» Юлії Янько. Вона відповіла на всі важливі для дівчат питання та розповіла що варто робити, а чого – ні під чса перебігу конкурсі.

Останньою з дівчатами ділилася хитрощами та секретами мейк-апу візажист-бровіс Ганна Панікарська. Вона розповіла учасницям конкурсу про те, чого не варто використовувати у буденному макіяжі, як вигідно підкреслити риси обличчя, який мейк-ап зараз у тренді, якою косметикою краще користуватися та як завжди чудово виглядати.

Дівчата отримали багато корисної для них інформації та продовжують на готуватися до конкурсу. А всі охочі можуть спостерігати за основними етапами підготовки, завдяки медіа-партнеру «ЗНУ-ТВ» та його керівнику Іллі Гордєєву

Дізнатися більше про новини культурного життя ЗНУ можна на сторінках центру культури в соцмережах:

- Telegram: t.me/cultureznu

- Сайт: http://goodcentre.com.ua