Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЕПК взяли участь в урочистостях з нагоди ювілею Центру туризму

Представники ЕПК взяли участь в урочистостях з нагоди ювілею Центру туризму

18.04.2018 13:19 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж позааудиторна робота Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства

Сімнадцятого квітня студенти 1-2 курсів спеціальності «туризм» Економіко-правничого коледжу ЗНУ разом із кураторами Яною Висоцькою та Мариною Попковою завітали на святкування 70-річчя Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства.

Святкову програму організував відділ краєзнавства Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки. Під час заходу присутні мали можливість дізнатися про розвиток туристичного руху на Запоріжжі, ознайомитися з тематичними методичними рекомендаціями, матеріалами та книгами.

Крім того, студенти ЕПК з радістю послухати та навіть заспівати туристичні пісні, почути байки та історії «бувалих» туристів, побачити фотографії, які вже стали історією (60-80 рр. ХХ століття).

Економіко-правничий коледж