Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті організували веб-квест із кримінального процесу України

18.04.2018 13:21 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес веб-квест засідання круглого столу

Днями на юридичному факультеті Запорізького національного університету провели веб-квест із кримінального процесу України. Його організаторами стали доцент Ірина Єна, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених юридичного факультету Валерія Єфіменко та студентка юридичного факультету Єлизавета Честних.

Основною мою веб-квесту стали останні зміни до процесуального законодавства. Однак студенти під час обговорення звернулися й до таких тем, як: процедура проведення слідчих розшукових дій, досудове розслідування тощо.

Останнім етапом веб-квесту стало засідання круглого столу, під час якого обрали переможців серед трьох команд студентів третього курсу. Під час заходу розглянули практичні складники тих питань, які студенти у процесі проходження квесту досліджували теоретично.

Метою проведення засідання круглого столу було обговорення проблем формування професійних компетентностей майбутніх слідчих та їхньої готовності до професійної діяльності, особливостей професійної адаптації, розвитку особистості майбутнього правоохоронця.

Варто відзначити, що декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць завжди підтримує ініціативи студентства щодо цікавих форм проведення заходів, під час яких можна отримати теоретичні знання та практичні навички.

Наприкінці засідання круглого столу, студенти зазначили, що така форма отримання знань – дуже цікава для них. Крім того, після проведення останнього етапу вони можуть стверджувати, що тема веб-квесту була всебічно та ґрунтовно досліджена.

Юридичний факультет