Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізького осередку Ліги студенів Асоціації правників України - новий керівник

22.05.2008 09:47

Нещодавно на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулися чергові вибори голови Запорізького осередку Ліги студенів Асоціації правників України. Регіональне відділення цієї всеукраїнської молодіжної організації вже близько двох років діє на базі нашого університету. Його метою, зокрема, є об’єднання студентів-юристів вітчизняних ВНЗ, а також підвищення якості підготовки майбутньої правничої еліти нашої країни.

Слід відзначити, що запорізький осередок за порівняно невеликий термін свого існування став досить відомим. Його члени користуються повагою серед українських студентів-правників та відомі як активна та ініціативна команда. Цим, як відзначили на звітно-виборчому зібранні осередку, слід завдячувати його попередньому голові, четвертокурснику Олександру Іванову.
Що цікаво, його наступницею стала цьогорічна «Міс Весна ЗНУ-2008» Валентина Тарасенко. Валентина вже рік є членом Ліги студентів, про її високий авторитет у членів Ліги свідчить той факт, що на виборах вона за кількістю голосів перемогла двох інших кандидаток. Адже, крім Валентини на посаду голови балотувалися студентки цього ж факультету Валерія Фоміч та Катерина Константинова. Ще до початку виборів усі три кандидати домовилися незалежно від їхніх результатів співпрацювати між собою та залишатися єдиною командою із іншими членами осередку.

Таміла ТАРАСЕНКО