Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші визначили переможців першого сезону «Ліги сміху»

У виші визначили переможців першого сезону «Ліги сміху»

20.04.2018 09:53 Все Головні новини Університет культурно-масова робота центр культури студентська рада Ліга сміху-2018

Вісімнадцятого квітня у ЗНУ відбувся фінал першого сезону «Ліги сміху» – подія, на яку з нетерпінням очікували всі університетські шанувальники гумору й любителі дотепних і творчих змагань. Нагадаємо, що захід був організований центром культури ЗНУ та департаментом спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради. До фіналу вийшли три команди – «Фасоль» (тренер – Олексій Савицький), «Rave On» (тренер – Дмитро Муринюк) та «Оторва» (тренер – Ігор Литвиненко). До речі, у фінальній битві мав взяти участь і Ваня Воробушек із однойменної команди, та, на жаль, він не зміг приїхати до Запоріжжя.

На початку заходу ведучий – редактор Ліги сміху Микита Налівкін повідомив, що на команди чекають чотири конкурси, а на глядачів – чимало сюрпризів. Першим таким сюрпризом стало запрошення на сцену молодої команди «Студвесна физвоспа»: до її складу увійшли усі тренери Ліги сміху ЗНУ. Їхні жарти на актуальні для університету теми викликали бурхливі оплески присутніх.

Потім для журі розпочалася серйозна робота. Начальник управління у роботі з молоддю і сім'єю Запорізької міської ради, редактором запорізької «Ліги сміху» і Відкритої запорізької ліги КВК Олексій Савицький; чемпіон відкритої запорізької ліги КВК, учасник запорізької «Ліги сміху» Дмитро Муринюк; учасник запорізької «Ліги сміху» фіналіст Відкритої запорізької Ліги КВК і чемпіон Відкритої ліги КВК Кубку ректора крайнього сезону Євген Леміш; чемпіон Вищої ліги КВК у складі команди «Запоріжжя-Кривий Ріг-транзит», керівник запорізької Ліги сміху, керівник Відкритої запорізької ліги КВК Ігор Литвиненко, а також учасник КВК і Ліги сміху, dj i шоумен Анатолій Шашков за результатам чотирьох конкурсів мали визначити найкращу команду.

У конкурсах «Полотно» (жарти на історичну тему), конкурсі капітанів, музичному конкурсі та конкурсі із запрошеними «зірками» команди виклалися «на повну».

До останньої миті глядачі не знали, яка ж команда стане переможницею. Однак за результати напруженої боротьби перемогла команда «Rave On». Друге місце – у команди «Оторва», а третє – у команди «Фасоль».

Титул кращої актриси присвоїли Владі Орловій із «Rave On». Кращим актором журі визнало капітана команди «Фасоль» Тимура Кириллова. «Кращим звукачем» став звукорежисер команди «Оторва» Максим.

Усі переможці отримали кубки, почесні грамоти та цінні подарунки від партнерів заходу, зокрема від студентської ради ЗНУ.

Ведучий заходу Микита Налівкін зазначив, що перший сезон Ліги сміху Запорізького національного університету офіційно можна вважати завершеним. А вже із вересня цього року на всіх шанувальників «Ліги сміху» чекає відкриття другого сезону.

Більше фотографій та подробиць про свято гумору за покликаннями:

Таміла Тарасенко