Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики зустрілися із запорізьким поетом Андрієм Хмельницьким

20.04.2018 10:16 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики дозвілля зустріч

Дев’ятнадцятого травня на факультеті журналістики ЗНУ відбулась зустріч студентів із запорізьким поетом і громадським діячем Андрієм Хмельницьким. Захід проходив за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету журналістики.

Зустріч була побудована у формі неформальної бесіди.  Митець розповів про те, як група однодумців переросла в громадську організацію «Твоя стихія», за плечима якої вже більше 150 заходів. «Наші проекти не є комерційними, ми лише займаємося тим, що нам подобається робити», – прокоментував свою мотивацію громадської діяльності Андрій Хмельницький.

Крім того, під час розмови почесного гостя зі студентами  були порушені такі соціально важливі теми, як питання української мови і культури, розвитку сучасної української літератури.

На завершення заходу Андрій Хмельницький подарував кілька своїх збірок організаторам події та запевнив, що готовий у майбутньому до співпраці із факультетом.

Владислав Білоконь,

студент 1 курсу факультету журналістики