Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у міському ярмарку вакансій "JobShop-2018"

Студенти ЗНУ взяли участь у міському ярмарку вакансій "JobShop-2018"

20.04.2018 10:20 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування ярмарок вакансій профорієнтаційна діяльність

Дев’ятнадцятого квітня на базі Запорізького обласного театру ляльок провели масштабний профорієнтаційний захід, цільовою аудиторією якого стала студентська молодь м. Запоріжжя, а також випускники вишів. Організатором ярмарки вакансій «JobShop-2018» стала міжнародна студентська організація «Best». Серед учасників заходу було чимало студентів різних факультетів Запорізького національного університету.

Організатори заходу вбачали у ньому платформу, на якій збираються представники компаній для відкритого й відвертого спілкування зі студентами з питань можливостей та умов майбутнього працевлаштування молоді, пошуку першого місця роботи тощо.

Студентів ЗНУ, орієнтованих під час навчання на застосування здобутих знань і навичок на практиці, зацікавили можливості, які запропонували для пошуку роботи організатори ярмарку вакансій.

Так, вони побували на презентації компанії «Beetroot Academy», а також на тренінгах від рекрутерів компанії «The Gravity Agency», висвячених питанням працевлаштування. Серед активних учасників майстер-класу «Номер 1», присвяченого особистій ефективності, відзначили студентів історичного факультету.

Загалом, усі представники ЗНУ оцінили свою участь у заході як корисну й пізнавальну. Вони подякували організаторам ярмарку вакансій, а також – представникам відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування вишу, які розповсюдили потрібну інформацію всіма факультетами університету, за надану можливість дізнатися багато нового щодо алгоритму успішного пошуку роботи, взаємодії з роботодавцями тощо.

Як відзначила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, коментуючи участь студентів ЗНУ в JobShop-2018»: «Такий досвід спілкування з потенційними роботодавцями дозволяє студентам ще під час навчання замислитися над пошуками робочого місця, зробити перші кроки в цьому напрямку. Крім того, вони з перших вуст дізнаються, які саме знання, навички й риси вдачі цінують майбутні роботодавці, на чому варто зосередитися під час перебування у вищому навчальному закладі. Саме тому ми вважаємо, що участь представників студентства ЗНУ у міських ярмарках вакансій – корисне доповнення до низки заходів із працевлаштування, які постійно проводяться на всіх факультетах вишу».