Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти коледжу показали високі результати на всеукраїнській олімпіаді з програмування

24.04.2018 09:39 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж олімпіада перемога

Двадцять першого квітня команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ посіла 1 місце в дивізіоні коледжів на Першому обласному етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. В інтелектуальних змаганнях взяли участь понад 50 команд вишів Запорізької області.

Наступним кроком на шляху до перемоги стане участь команди в ІІ регіональному етапі олімпіади в м. Миколаїв у вересні цього року.

Колектив Економіко-правничого коледжу вітає команду студентів 3 курсу спеціальності «розробка програмного забезпечення» у складі Ярослава Толстенкова, Яни Стоянової й Катерини Макогон, а також тренера команди переможців викладача Наталію Миронову.

Економіко-правничий коледж