Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті провели свято гумору – «Stand-up-show»

На економічному факультеті провели свято гумору – «Stand-up-show»

25.04.2018 09:34 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет студентська рада дозвілля

Двадцять третього квітня 2018 року економічний факультет Запорізького національного університету організував та провів «Stand-up-show».

Наразі Stand-up є дуже популярним напрямком морального відпочинку для молоді, тому економічний факультет не відстає від сьогодення.

У змаганні взяли участь не тільки студенти економічного факультету, а ще і представники ЕПК та філологічного факультету. Всього було 7 учасників, серед них: Арсен, Олександр, Єва, Ілля, Катерина, Євген та Микита. Кожен із них має свій певний стиль гумору, тож ус виступи були неповторними.

«Stand-up-show» складалося з двох частин. А саме: підготований виступ та «імпровізація», теми якої вигадали глядачі впродовж виступів.

Серед глядачів було багато молоді Запорізького національного університету. Усі активно вболівали за своїх друзів. А також сміялися від щирого серця над жартами всіх учасників.

Про цей Standup студентка першого курсу Економічного факультету Вікторія Місюра каже: «Це було нереально круто, я чудово провела час. Кожен з учасників зміг розкрити якусь актуальну тему та змусити всіх сміятися над нею. Я провела емоційний понеділок, як для початку тижня – це було сильно».

У нашому «Stand-up-show» переможця визначали глядачі, шляхом анонімного голосування. За рішенням більшості, перемогла Катерина – студентка ЕПК. Усім присутнім дуже сподобався її виступ.

Студентська рада економічного факультету не планує зупинятися та вже готує ще багато цікавих заходів, а також обіцяє, що це не останнє «Stand-up-show».

Фотогалерея:https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2003942859635097

Економічний факультет